Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

14.04.2019

Latvijā pirmās Mājas kafejnīcu dienas Lībiešu krastā un Dundagas novadā

2019. gada 1. un 2. jūnijā Lībiešu krastā un Dundagas novadā vienlaikus ar Slīteres ceļotāju dienām notiks Latvijā pirmās Mājas kafejnīcu dienas!

Lauku sētās un citviet visā novada teritorijā šajās dienās būs daudzveidīgs ēdienu un dzērienu piedāvājums: no vietējiem produktiem, ar īpašiem stāstiem un amata prasmju demonstrējumiem. Būs gan iecienīto vietējo ēdienu meistarstiķi, gan no vecmāmiņu un muižas laika pūralādēm izceltu recepšu lietā likšana. Tie būs kā dārza svētki visā novadā un Lībiešu krastā, kur ikviens ceļotājs varēs piedalīties un baudīt ēdienu daudzveidību.

Slīteres ceļotāju dienas ir aktīva un jēgpilna atpūta dabā individuāli vai grupās, pieredzējušu dabas un novada pētnieku vadībā. Tā ir iespēja apmeklēt unikālas Slīteres Nacionālā parka vietas, kuras ikdienā nav pieejamas! Katrs var izvēlēties sev atbilstošāko, sākot ar vieglām pastaigām un beidzot ar grūtākiem pārgājieniem četru, piecu stundu garumā. Būs iespēja, né tikai izpētīt vietējos dabas retumus, bet arī novērot putnus, atrast tauriņus un sēnes. Slīteres ceļotāju dienas Dundagas novadā notiek jau 10. gadu.

Izvēlies, kurus pārgājienus, laivu un velo braucienus apmeklēsi, izpēti tuvumā esošās Māju kafejnīcas un tiekamies Lībiešu krastā un Dundagas novadā!

Vairāk skatit: Programmā, pie Maršrutu piedāvājumiem un Mājas kafejnīcu sadaļā.

Informācijai par aktivitātēm un kafejnīcu piedāvājumiem variet sekot līdzi arī Mājas kafejnīcu dienu Facebook lapā.

  

Vēl ziņas

Ko dot bērnam līdzi uz skolu pusdienās?
Noskaidroti pavāru konkursa rezultāti un Bocuse d'Or Latvijas kandidāts uz Eiropas atlasi 2022
Putras mēnesī Latvijas iedzīvotājus aicina piedalīties labdarības akcijā
Latvijā un Eiropā pieejama jauna alkoholisko dzērienu e-etiķetes platforma U-LABEL
Katram desmitajam Latvijas iedzīvotājam nav laika pusdienām


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts