Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

30.10.2014

Latvija ir viena no pievilcīgākajām valstīm reģionā Turcijas investoriem

Viens no lielākajiem Turcijas uzņēmumiem, kas darbojas Latvijā - lidostu operators “TAV Latvia”, kas atbild par tirdzniecības vietu menedžmentu Starptautiskajā lidostā “Rīga”, izceļ Latviju kā vienu no reģiona pievilcīgākajiem ieguldījumu mērķiem Turcijas uzņēmumiem. Tāpat esam novērojuši, ka interese Turcijas uzņēmumu vidū ievērojami pieaug.

Latvija sniedz unikālas priekšrocības tiem Turcijas uzņēmumiem, kas ieinteresēti investēt dažādās uzņēmējdarbības jomās, tai skaitā, jau pastāvošās starptautiskajās tirdzniecības aktivitātēs. Stratēģiski izdevīgā atrašanās vieta ir spēcīgs stimuls tiem Turcijas investoriem, kuru mērķis ir daudzveidīgas tirgus iespējas dažādās, viegli sasniedzamās valstīs/reģionos, kā arī priekšrocības, kas tiek gūtas darbojoties kādā no ES valstīm. 

"Latvija, kā Baltijas reģiona centrs, ir vēsturisks tilts starp Rietumu un Austrumu tirgiem, tādēļ esošais transporta un tranzīta uzņēmējdarbības potenciāls ir daudz spēcīgāks, nekā jebkurā citā no kaimiņvalstīm. Mums ir arī svarīgi, ka Latvijai ir arī ilggadēja pieredze kā reģiona aviācijas biznesa centram. Starptautiskā lidosta “Rīga” un airBaltic pēdējās desmitgades laikā realizējuši virkni sasniegumu, tādējādi novietojot Latviju potenciālo aviācijas investoru uzmanības centrā," norāda “TAV Latvia” vadītājs Girajs Čolpans (Giray Colpan). 

“TAV Latvia” uzsver, ka vēl viens būtisks elements Latvijas uzņēmējdarbības vidē ir augsti kvalificēta darbaspēka pieejamība. Pateicoties šai priekšrocībai, “TAV Latvia” (kopā ar Havas Europe) varēja paplašināt savu virszemes pakalpojumu tīklu Vācijā - tirgū, kas tiek uzskatīts par vienu no sarežģītākajiem Eiropas Savienībā.

"Kā investori, mēs augstu vērtējam sadarbības iespējas ar vietējiem uzņēmumiem. Piemēram, mēs esam veikuši ievērojamus ieguldījumus Starptautiskās lidostas “Rīga” komerczonās, uzlabojot servisa līmeni un piedāvājuma klāstu mūsu pasažieriem. Tāpat mēs esam pieredzējuši profesionālu un atbalstošu Latvijas uzņēmumu attieksmi dažādos sadarbības projektos, kas veicināja mūsu projektu attīstību. Īpaši gribētu izcelt mūsu sadarbību ar Starptautiskās lidostas “Rīga” vadību, kas bijusi lieliska, jo arī lidostas vadības prioritāte ir izveidot RIX par vienu no Eiropas reģiona vadošajām un modernākajām Eiropas lidostām,”stāsta G. Čolpans.  

Vēl ziņas

Vegāniem draudzīga konditoreja
No Lisabonas līdz Tallinai – top pasaules pilsētas attālinātajam darbam
Aptaujā atklājās- hotdogs ir iecienīta ātrā uzkoda jauniešu vidū
17. Oktobris - 30. Oktobris Rudens Rīgas restorānu nedēļa
Starptautiskā dzērienu izstāde Wine & Gourmet Japan kļūs par ProWine Tokyo


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts