Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

13.02.2012

Latvijā cels augstāko piramīdu no maizes

Akcija tiek veidota ar mērķi padarīt ikdienas darba dienu uzņēmumos nedaudz jautrāku un aktīvāku, saliedēt darba kolektīvus, jo tikai tā iespējams uzrādīt labus rezultātus arī pamatdarbā.

“Ikdienā saskaramies ar daudz negatīvā, drūmiem cilvēkiem, satraucošām ziņām par ekonomikas un politiskajiem jautājumiem, tādēļ organizējam šo akciju, lai nestu prieku un jautrību Latvijas uzņēmumos. Tieši pozitīvas emocijas ir galvenais virzītājspēks labām idejām, kas noved pie panākumiem,” atzīmē SIA “Liepkalni” marketinga vadītāja Ieva Zariņa. „Sviestmaižu piramīdas celšanai izvēlējāmies Sviesta baltmaizi, kas ir gatavota ar sviestu, cepta kā sendienās, raudzējot koka muciņā, popularizējot dabīgas vērtības. Arī regulāras maltītes, kaut tās būtu sviestmaizes, mūsdienu aizņemtajā darba dienas ritmā ir svarīgs nosacījums optimismam”.    
  
Akcijas ietvaros jebkura uzņēmuma darbinieki tiek aicināti apvienot spēkus, lai kopīgi izplānotu, izprojektētu un no “Liepkalnu” Sviesta baltmaizes uzbūvētu augstāko piramīdu, to nofotografētu, izmērītu un fotogrāfijas kopā ar aprakstu nosūtītu konkursa organizatoriem. Pēc tam draudzīgā garā sviestmaizes arī pats uzņēmums var notiesāt kopīgas pusdienās, pārrunājot aktualitātes. Sviesta baltmaize ir gatavota ar sviestu, cepta kā sendienās, raudzējot koka muciņā,  

Par konkursa uzvarētāju un Lielās balvas saņēmēju kļūs visaugstākās sviestmaižu piramīdas būvnieki. Meistarīgākais kolektīvs balvā saņems profesionālu kafijas automātu.

Fotogrāfijas vai video un kontaktinformācija jānosūta uz e-pastu: liepkalni@liepkalni.lv līdz 2012. gada 29. februārim. Visas konkursa piramīdu fotogrāfijas pēc konkursa tiks ievietotas SIA” Liepkalni”maiznīcas mājas lapas http://www.liepkalni.lv/. galerijā.

Ar konkursa nolikumu iespējams iepazīties – http://www.liepkalni.lv/.

Par uzņēmumu:
SIA “Liepkalni” maiznīcas darbības pamats ir nodrošināt Latvijas iedzīvotājus ar augstas kvalitātes rupjmaizi ar izcilu garšu. Maiznīcas sortimentā tāpat ir kviešu maizes, kliņģeri, cepumi, tortes.    Maize tiek cepta trijās ceptuvēs Latvijā - Rūjienā, Valmierā, un Pļaviņu novada Klintaines pag. “Liepsalās”.


SIA “Liepkalni”
http://www.liepkalni.lv/
liepkalni@liepkalni.lv

  

Vēl ziņas

Pērn Latvijā pārdoti vairāk nekā 1,6 miljoni Gruzijas vīna pudeļu
Pārtikas uzņēmums HKScan Latvia pārgājis uz atjaunojamo elektroenerģiju
Lauku tūrisma uzņemēji var pieteikties vides kvalitātes zīmei Zaļais sertifikāts
Kā atjaunot imunitāti pavasarī? Iesaka uztura speciāliste
Ministru kabinets ceturtdien vienojās par kritērijiem ierobežojumu mīkstināšanai sabiedriskās ēdināšanas nozarē


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts