Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

30.05.2016

LATVIABEERFESTA 2016 pasākumi

Lieliski laikapstākļi, smaidīgi un dzīvespriecīgi dalībnieki, plašs alus sortiments, dažādi našķi, lieliski rokdarbi, vīni un pat šmakofka gaida baudītājus Vērmanes dārzā. 

Šogad festivāla jaunums ir BEERFM.LV, kas visas dienas garumā tiešajā ēterā raida notiekošo no LATVIABEERFEST. Ufo un viņa komanda vienmēr atradīs atraktīvu veidu kā klausītājus informēt par visu interesantu, kas šeit notiek. Tātad, līdz 29. maijam internetā klausieties beerfm.lv un Jūs uzzināsiet visu kas notiek Alus festivālā un ne tikai!

LATVIABEERFEST 2016, būs piesātināts ar dažādiem notikumiem – “Miss LATVIABEERFEST2016”, “Tetovējumu karalis”, “Studentu karaoke”!  Vērmanes dārzā sapulcējušos, priecēs lieliskā un populārā grupa “Laptai” no Lietuvas, vakarā tik vēl jestrākos dejas ritmos liks griezties atraktīvie “Dvinskas muzikanti”. 

Sestdien apmeklētāju vērtējumam – “Miss LATVIABEERFEST2016” fināls, spēka vīru vilkšanas konkurss. Par muziālo noformējumu rūpēsies Ufo Beerfm.lv studijā, dzīvajā uzstāsies “Russian Kalbussian” no Krievijas, mūsu pašu lieliskie puiši no “Karakuma” un rokgrupa “Wild Detroit Gang”, vakara noslēgumā “Studentu karaoke”. 

Svētdien LATVIABEERFEST2016 meklēs „Lielāko LATVIABEERFEST2016 alus vēderu”, uzstāsies ielu vingrotāji „Street warriors”. Grupas „Homeopāti.lv”, „Laimas muzikanti” un, kā jau ierasts, muzikālo programmu un atrakcijas nodrošinās LATVIABEERFEST2016 radio BEERFM.lv kolektīvs. Nāc un baudi!
Rīgas tradicionālais alus festivāls "Latviabeerfest" ir sācies un notiks vēl līdz 29.maijam, to rīko biedrība "Alus brālība". Pērn festivāls pirmo reizi ierakstīts Eiropas alus festivālu kartē, līdz ar to ievērojami paplašinot festivāla apmeklētāju loku.

Festivāla laikā, kas reizē ir arī lielākā alus izstāde Baltijas reģionā, plānots pulcēt vēl lielāku skaitu aldaru ar zināmām alus šķirnēm no Latvijas, kā arī tiek aicināti ārvalstu aldari. Tiek plānoti dažādi jaunumi festivāla apmeklētājiem. Īpaša vieta festivāla teritorijā tiks atvēlēta Latvijas un Baltijas mājražotāju degustācijām. Neiztrūkstoša festivāla sastāvdaļa būs arī ēdieni, mūzika un citas izklaides.

"Latviabeerfest" laikā interesentiem tika piedāvātas vairāk nekā 160 dažādu zīmolu alus šķirnes. Festivālā bija aicinātas piedalīsies Latvijas, Lietuvas, Igaunijas alus ražotnes, viesi no Vācijas, Čehijas un citām Eiropas valstīm.

  

Vēl ziņas

Ir nācis klajā pirmais MICHELIN ceļvedis Latvijā
Ēdienu inovācijas un hibrīdēdieni ilgtspējīgai pārtikas nozarei
Kuldīga aicina uz uguns un šokolādes maģijas piedzīvojumu Kuldīgas Restorānu nedēļā 2023
Cēsu novada Restorānu nedēļa pārsteigs ar garšām un personībām!
Lidostā Rīga atvērts Caffeine


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts