Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

30.05.2016

LATVIABEERFESTA 2016 pasākumi

Lieliski laikapstākļi, smaidīgi un dzīvespriecīgi dalībnieki, plašs alus sortiments, dažādi našķi, lieliski rokdarbi, vīni un pat šmakofka gaida baudītājus Vērmanes dārzā. 

Šogad festivāla jaunums ir BEERFM.LV, kas visas dienas garumā tiešajā ēterā raida notiekošo no LATVIABEERFEST. Ufo un viņa komanda vienmēr atradīs atraktīvu veidu kā klausītājus informēt par visu interesantu, kas šeit notiek. Tātad, līdz 29. maijam internetā klausieties beerfm.lv un Jūs uzzināsiet visu kas notiek Alus festivālā un ne tikai!

LATVIABEERFEST 2016, būs piesātināts ar dažādiem notikumiem – “Miss LATVIABEERFEST2016”, “Tetovējumu karalis”, “Studentu karaoke”!  Vērmanes dārzā sapulcējušos, priecēs lieliskā un populārā grupa “Laptai” no Lietuvas, vakarā tik vēl jestrākos dejas ritmos liks griezties atraktīvie “Dvinskas muzikanti”. 

Sestdien apmeklētāju vērtējumam – “Miss LATVIABEERFEST2016” fināls, spēka vīru vilkšanas konkurss. Par muziālo noformējumu rūpēsies Ufo Beerfm.lv studijā, dzīvajā uzstāsies “Russian Kalbussian” no Krievijas, mūsu pašu lieliskie puiši no “Karakuma” un rokgrupa “Wild Detroit Gang”, vakara noslēgumā “Studentu karaoke”. 

Svētdien LATVIABEERFEST2016 meklēs „Lielāko LATVIABEERFEST2016 alus vēderu”, uzstāsies ielu vingrotāji „Street warriors”. Grupas „Homeopāti.lv”, „Laimas muzikanti” un, kā jau ierasts, muzikālo programmu un atrakcijas nodrošinās LATVIABEERFEST2016 radio BEERFM.lv kolektīvs. Nāc un baudi!
Rīgas tradicionālais alus festivāls "Latviabeerfest" ir sācies un notiks vēl līdz 29.maijam, to rīko biedrība "Alus brālība". Pērn festivāls pirmo reizi ierakstīts Eiropas alus festivālu kartē, līdz ar to ievērojami paplašinot festivāla apmeklētāju loku.

Festivāla laikā, kas reizē ir arī lielākā alus izstāde Baltijas reģionā, plānots pulcēt vēl lielāku skaitu aldaru ar zināmām alus šķirnēm no Latvijas, kā arī tiek aicināti ārvalstu aldari. Tiek plānoti dažādi jaunumi festivāla apmeklētājiem. Īpaša vieta festivāla teritorijā tiks atvēlēta Latvijas un Baltijas mājražotāju degustācijām. Neiztrūkstoša festivāla sastāvdaļa būs arī ēdieni, mūzika un citas izklaides.

"Latviabeerfest" laikā interesentiem tika piedāvātas vairāk nekā 160 dažādu zīmolu alus šķirnes. Festivālā bija aicinātas piedalīsies Latvijas, Lietuvas, Igaunijas alus ražotnes, viesi no Vācijas, Čehijas un citām Eiropas valstīm.

  

Vēl ziņas

Piesaki savus izcilākos produktus dalībai prestižā pārtikas kvalitātes konkursā The Baltic Taste Award!
Pārtikas uzņēmumi aicināti pieteikt vegāniskus produktus Gada augu produkts 2023
Vēl līdz 31.maijam iespēja nodot pārstrādei metāla virtuves piederumus
Pārgājienu aktīvās sezonas jaunumi
Kuldīgā tiek atjaunota garda tradīcija "Kūka + kafija"


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts