Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

02.05.2011

Laivu braucienam „ Abuls- Gauja” pieteikušies jau vairāk nekā 200 dalībnieku

Laivu braucienam „Abuls- Gauja”, kas norisināsies 7.maijā un būs viens no Valmieras un tās apkārtnes vasaras tūrisma sezonas atklāšanas pasākumiem, pieteikušies jau vairāk nekā 200 dalībnieki, par to piektdien, 29.aprīlī pasākuma prezentācijā informēja Aktīvā tūrisma centra „ Eži” pārstāvis Uģis Melderis.

Laivu braucienam, kas savienos divas alus darītavas, Brenguļu un Valmiermuižas, dota devīze „Iespējams, smeķīgākais  laivu brauciens pasaulē”, un tā garums ir 15 kilometri. Pasākums sāksies Brenguļos pl.10:00 un noslēgsies Valmieras jaunajā laivu piestātnē pilsētas centrā, kur gan dalībniekiem, gan līdzjutējiem būs iespēja izbaudīt Gardēžu pikniku.

Mērot laivu maršu no Brenguļiem līdz Valmierai aicināts ikviens interesents ar savu laivu vai peldlīdzekli, ko nodrošinās aktīvās atpūtas centrs „Eži”. Tāpat piedalīties aicināti gan profesionāļi, gan aktīva un interesanta brīvā laika cienītāji. Reģistrācija pasākumam turpinās līdz 3.maijam, un to iespējams izdarīt www.ezi.lv vai arī aktīvā tūrisma centra „Eži” veikalos Valmierā Rīgas 43 un Cēsīs Pils laukums 1.

Uģis Melderis arī piebilda, ka šo pašu maršrutu starp abām alus darītavām iespējams mērot ziemā ar slēpēm, savukārt tiem, kam nav saistošs ūdenstūrisms, to var mērot arī velosipēdu.

Abuls ir lielākā no dažām Latvijas upēm, kuras kristītas vīriešu kārtās vārdā! Brenguļos Abula krastā jau gadu desmitiem omulīgi iekārtojusies Brenguļu alus darītava. 6 km zemāk Abuls saplūst ar Gauju, un šajā vietā, kur vīrišķais saplūst ar sievišķo, dzimst mīlestības enerģija. Te arī ir Mīlestības pastaigu takas sākums un laivotāju atpūtas vieta. Vēl 6 km zemāk Gauja metot skaistu līkumu ap stāvajiem karstiem iztek cauri pašai Valmieras vecpilsētai.

Papildus informācija par 7.maija pasākumiem Valmieras pusē lasiet www.valmiera.lv; www.ezi.lv; www.valmiera.lv, www.twitter.com/valmiera_lv.


Inese Kazuša,
Valmieras pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību un tūrisma nodaļas vadītāja

  

Vēl ziņas

Piesaki savus izcilākos produktus dalībai prestižā pārtikas kvalitātes konkursā The Baltic Taste Award!
Pārtikas uzņēmumi aicināti pieteikt vegāniskus produktus Gada augu produkts 2023
Vēl līdz 31.maijam iespēja nodot pārstrādei metāla virtuves piederumus
Pārgājienu aktīvās sezonas jaunumi
Kuldīgā tiek atjaunota garda tradīcija "Kūka + kafija"


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts