Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

03.12.2012

Laima pārdošanas apjomi pieaug par 74%, iedzīvotāji savlaicīgi gatavojas svētkiem

Tuvojoties ziemas saulgriežiem senākās un tradīcijām bagātākās Latvijas šokolādes fabrikas Laima pārdošanas apjomi novembrī pieauguši par 74% salīdzinot ar šī gada oktobri, tas ir par 8% vairāk nekā pērn šajā pašā laika periodā. Tas liecina par to, ka iedzīvotāji savlaicīgi gatavojas svētkiem. Līdz Ziemassvētkiem un Jaunā gada svinībām Laima paredz vēl lielāku realizācijas apjomu pieaugumu vietējā tirgū, savukārt eksporta tirgos plānots pārdošanas apjomu pieaugums līdz 50%.

Rolands Gulbis, AS Laima valdes priekšsēdētājs: „Laima īpašā Ziemassvētku kolekcija tapa  deviņu mēnešu laikā, kopumā šogad esam izstrādājuši  32 produktus, kas patērētājiem Baltijā un eksporta tirgos ir pieejami jau kopš novembra.  Mēs augstu novērtējam pircēju atzinību Laima Ziemassvētku produktu izlasei, tāpēc gadu no gada cenšamies pārsteigt mūsu pircējus un piedāvājam arvien jaunus un interesantus produktus. Šogad Laima šokolādes meistari ir īpaši parūpējušies par ikviena pircēja vēlmēm - svētku produktos ieguldot daudz darba, mīlestības un sirds siltuma, lai katram pircējam būtu iespēja izvēlēties savai gaumei un vajadzībām atbilstošāko Laima svētku produktu, sagādājot patiesu svētku sajūtu ikvienam.”

Laima Ziemassvētku produktu sērija ar adījuma motīvu
Arī šogad Laima piedāvā īpašu Ziemassvētku produktu portfeli svētku rotā ar adījuma motīvu, ko jau atzinīgi novērtējuši patērētāji. 

Latvijā tradicionāli Laima Ziemassvētku produktu Top augšgalā ir Laima apaļās piparkūkas un Ziemassvētku šokolādes tāfelītes. Taču šogad vislielāko atsaucību no pircējiem guvusi lielā Ziemassvētku šokolādes asorti kārba (720 g), kura iepriekš Laima sortimentā vietējā tirgū nebija pieejama. Šogad Laima sagatavojusi īpašu pārsteigumu arī mazajiem saldummīļiem, piedāvājot atsevišķu Laima bērnu dizaina līniju ar mīlīgiem sniegavīriem.

Eksporta prognoze – pārdošanas apjomu pieaugums 35-50%
Laima šogad eksporta tirgos plāno pārdot vairāk nekā 250 tonnas Ziemassvētku saldumu produkcijas un 50 tonnas piparkūku. Uzņēmums prognozē saldumu produkcijas pieaugumu vidēji 35-50% robežās, savukārt Laima apaļo piparkūku pārdošanas apjomu pieaugums varētu būt pat 150%, salīdzinot ar gada vidējiem pārdošanas apjomiem. 

Tradicionāli eksporta tirgiem tiek izstrādāta īpaša Laima Ziemassvētku produktu izlase, ko veido specifiska dizaina šokolādes asorti kārbas, šokolādes tāfelītes, konfektes, kā arī Laima apaļās piparkūkas. Šogad īpaši Laima Ziemassvētku produkti radīti arī Krievijas tirgum, izstrādājot īpaša dizaina šokolādes asorti kārbas. Krievijā nemainīgi augstu vērtē konfektes Prozit, kas jau kļuvušas par klasisku vērtību Krievijas pircējiem, tāpat atzinību guvušas Laima šokolādes konfektes ar Rīgas Melno balzamu. Tieši no Ziemassvētku eksporta produktu sērijas pērn augstu atzinību guva Laima šokolādes tāfelītes ar piparkūku gabaliņiem, ko šogad plānots papildināt ar jauno Krievijas pircējiem neierastāko garšu –tumšo šokolādi ar ābolu-īrisa kraukšķiem. 

AS Laima produkciju eksportē uz 27 eksporta valstīm, t.sk. Baltijas valstīm Krieviju, ASV, Kanādu, Lielbritāniju, Īriju, Baltkrieviju, Azerbaidžānu, Kazahstānu un Mongoliju. 


Laima Svētku māja 
1.decembrī pie Laimas pulksteņa Rīgā atklāta Laimas Svētku māja, kur ikviens var piedalīties rokdarbu un rotājumu radošā darbnīcā, izmantojot iespēju uz vietas noadīt šalli, cimdus, cepuri vai zeķes, ko Laima pasniegs tiem, kam šajos svētkos trūkst siltuma. Par adīšanai nepieciešamajiem materiāliem palīdz rūpēties Ogres Trikotāža. 
Tāpat Laima Svētku mājā ir tradicionālā svētku eglīte. Tā rotāta ar  mazturīgo daudzbērnu ģimeņu pašu zīmētām kartiņām, tajās ierakstītas bērnu slēptākās vēlmēs  par svētku dāvaniņu, ko tik ļoti vēlētos saņemt Ziemassvētkos. Lai spētu piepildīt šo mazo sirsniņu vēlmes, Laima aicina apmeklēt Laima Svētku māju un, izvēloties skaistāko kartiņu, sagādāt bērniem šo dāvanu, ko Laima jau īsi pirms Ziemassvētkiem, nogādās kartiņas autoram. 
Laima Svētku māja būs atvērta no 1. decembra līdz 7. janvārim katru dienu no 12:00 – 21:00. Ikvienu apmeklētāju laipni sagaidīs svētku labās fejas, kas pacienās ar Laima saldumiem, Staburadzes konditorejas Žagariņiem, Zefīru un Gutta karsto dzērienu.  Rita Voronkova

  

Vēl ziņas

Svinēsim Jāņus Dzegužkalnā!
Mājas Kafejnīcu Dienas sākas 29. jūnijā!
Kā pareizi un droši pagatavot Līgo svētku maltīti uz ugunskura: praktiski padomi un receptes
Ādažu čipsi un Selga triumfē “Gada augu produkts 2023" aptaujā
Restorāna “Hercogs” šefpavārs Andris Rūmītis Jāņos iesaka eksperimentēt ar jaunām garšām


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts