Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

25.03.2013

Laima paplašina produktu portfeli ar Pavasara kolekciju

Tuvojoties Lieldienām senākā un tradīcijām bagātākā Latvijas šokolādes fabrika Laima, paplašina produktu portfeli un piedāvā jaunu Laimas Pavasara kolekciju - šokolādes konfektes, šokolādes tāfelītes, asorti konfektes un dražejas. 

Laima prognozē produktu realizācijas apjomu pieaugumu 7% apmērā, savukārt ar jaunajām dražejām plānots 10% liels pārdošanas apjomu kāpums šajā segmentā. 

Ilze Priedīte, AS Laima mārketinga direktore: „Lai gan gaisa temperatūra vēl liecina par aizejošo ziemu, gaisā jau virmo pavasaris – saulains, prieka un smieklu pilns kā Laimas īpašā Pavasara kolekcija. Tā ietver septiņus Laima un Laima Exclusive produktus, kas patērētājiem Baltijā un eksporta tirgos būs  pieejami jau marta mēnesī. 

Laima Pavasara kolekcijas izstrādē, esam ieguldījuši vairāk nekā 10 000 latu. Mēs augstu novērtējam pircēju atzinību mūsu svētku produktu izlasēm, tāpēc gadu no gada cenšamies svētkos pārsteigt mūsu pircējus un piedāvājam arvien jaunus un interesantus produktus. Īpaši domājot ne tikai par nemainīgi augstu produktu kvalitāti, bet arī par modernu dizainu, lai katram pircējam būtu iespēja izvēlēties savai gaumei un vajadzībām atbilstošāko Laima svētku produktu.”

Šogad Laima šokolādes meistari ir sarūpējuši īpašu Lieldienu pārsteigumu, piedāvājot Laimas pavasara kolekciju, kas ietver šokolādes konfektes Rīts, piena šokolādes tāfelītes, tumšās šokolādes Asorti ar olu liķiera pildījumu un jaunumu divu veidu dražejas - krāsainās dražejas un mandeles tumšajā šokolādē, piedāvājot tās klasiskā un arī modernā iepakojumā - plastmasas kārbiņās. 
    

Tāpat Laimas Pavasara kolekcijas ietvaros ar jaunu modernu dizainu tiek piedāvāta arī Laima Exclusive šokolādes konfekšu kolekcija, kā arī divas jaunas šokolādes tāfelītes – baltā šokolāde ar aveņu un zemeņu gabaliņiem un tumšā šokolādes tāfelīte, kuras garšu izceļ čili pipari, ķirši un rozā pipari – neparasts un gards savienojums ar nelielu asumiņu!
    

Laima Exclusive produkcija ir augsti kvalitatīvs roku darbs. Produkcijas pamatā ir Laimas ražotā šokolāde. To veido uzņēmumā no kakao pupas, gatavojot kakao sviestu un pulveri, kas ir pamats pašu gatavotai šokolādei. 

Visas izejvielas ir speciāli atlasītas, kvalitātes daļas darbinieki un tehnologi ļoti rūpīgi seko līdzi katram ražošanas posmam, tādejādi tiek radīts ļoti augstvērtīgs produkts.

AS Laima produkciju eksportē uz 27 eksporta valstīm, t.sk. Baltijas valstīm Krieviju, ASV, Kanādu, Lielbritāniju, Īriju, Baltkrieviju, Azerbaidžānu, Kazahstānu un Mongoliju. 

Laima Exclusive  produkcija tiek eksportēta uz Čehiju, Slovākiju, Krieviju, Lielbritāniju, jau šogad šo produktu eksports tiks uzsākts arī uz ASV, Japānu,  Īriju, Vāciju.  


 Rita Voronkova

  

Vēl ziņas

Pārtikas uzņēmumi aicināti pieteikt vegāniskus produktus Gada augu produkts 2023
Vēl līdz 31.maijam iespēja nodot pārstrādei metāla virtuves piederumus
Pārgājienu aktīvās sezonas jaunumi
Kuldīgā tiek atjaunota garda tradīcija "Kūka + kafija"
Fazer Bakery Baltic apsver iespēju koncentrēt ražošanu Ogrē


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts