Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

02.06.2011

Konventa sētā notiks 15.vīna festivāls

Konventa sētā notiks 15.vīna festivāls
Šā gada 10. un 11. jūnijā viesnīcas "Konventa sēta" pagalmā notiks tradicionālais 15. Vina festivāls, kurā savu dalību pieteikuši vairāki vīna importētājuzņemum, liecina paziņojums viesnīcas mājaslapā.

Festivālā piedalīsies 16 vīna importētājfirmas un tā galvenais mērķis ir iepazistināt interesentus ar Latvijā pieejamo vīnu sortimentu, lai veicinātu un popularizētu vīna kultūras tradīcijas Latvijā, kā arī ļautu iepazīt jaunākas un populārākas vīna šķirnes.

Pasākuma laikā restorāns "Raibais Balodis" piedāvās siera un augļu plati. Par izsalkušajiem apmeklētajiem rūpēsies arī viesnīcas "Hotel de Rome" restorāna"Otto Schwarz" pavāri.

Vīna festivāls notiks 10.jūnijā no plkst.17 līdz 20 un 11.jūnijā no plkst.14 līdz 18.

Interesenti ieejas biļetes uz festivālu var iegādāties viesnīcas “Konventa sēta” recepcijā. Biļetes būs pieejamas arī pie ieejas pasākumā. Biļetes cena ir 5 lati.

Katru gadu vīna festivālā vīna cienītāji tiekas ar vīna pazinējiem, paplašinot savas zināšanas par vīna kultūru, tās tradīcijām, izbaudot un iepazīstot jaunākos pasaules vīnus un nozares aktualitātes, kā arī jaunākās tendences. Vīna festivāls katru gadu pārsteidz ar vīnu piedāvājuma klāstu, dalībnieku atraktivitāti un padomiem vīna baudīšanā, ko zina stāstīt tikai īsti vīna pazinēji. Te iespējams draudzīgā un neformālā gaisotnē medīt zinību pērles no pieredzes bagātiem vīnu ekspertiem.


Ilze Mežniece

  

Vēl ziņas

Pārtikas uzņēmumi aicināti pieteikt vegāniskus produktus Gada augu produkts 2023
Vēl līdz 31.maijam iespēja nodot pārstrādei metāla virtuves piederumus
Pārgājienu aktīvās sezonas jaunumi
Kuldīgā tiek atjaunota garda tradīcija "Kūka + kafija"
Fazer Bakery Baltic apsver iespēju koncentrēt ražošanu Ogrē


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts