Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

07.06.2016

Klubs 9.VILNIS atklās vasaras dārzu Bieriņkrogā

Piektdien 10.jūnijā plkst. 19:00 līdz ar grupas Mākoņstūmēji jaunākā studijas albuma prezentācijas koncertu tiks atklāts kluba 9.VILNIS vasaras dārzs! Katru mēnesi līdz pat septembrim klubs 9.VILNIS aicinās ciemos uz Bieriņkrogu Liepājas ielā 56, Rīgā, lai klausītos labu mūziku, baudītu gardus ēdienus un izdejotos brīvā dabā. Kā pirmais no 9.VILNIS vasaras dārza koncertiem būs grupas Mākoņstūmēji jaunākā studijas albuma “Visas dziesmas” prezentācijas koncerts. 

Kā norāda grupas mūziķi, tad jaunajā albumā nav apkopotas tikai labākās, bet kā vēsta albuma nosaukums, tad visas līdz šim studijā ierakstītās Mākoņstūmēju dziesmas. Līdz ar to tie grupas atbalstītāji, kuri kaut kādu iemeslu dēļ nevarēja savā īpašumā iegūt grupas debijas albumu "Kurmis aizpeld garām", tās oriģinālmūziku varēs vienkopus saņemt jaunajā albumā.
Lai arī lielākā daļa jaunā albuma repertuāra jau ir publicēts un pieejams klausītājiem, līdz ar albuma atvēršanu klausītājiem tiks nodotas arī dziesmas "Končita", "Bada spēles", "Tā tā nauda aiziet" un "Daži grami instagrama".
Jaunais grupas albums ir grupas sešu gadu darbs, iekļaujot ne tikai dziesmas, bet arī vairāk kā 300 Mākoņstūmēju piedzīvojumu fotogrāfijas. 

Līdzīgi kā iepriekš – arī jaunākais grupas veikums bez maksas būs lejupielādējams grupas mājas lapā www.makonstumeji.lv. Albums lejupielādei būs pieejams jau no 11.jūnija! 

Paši Mākoņstūmējisevi raksturo kā grupu ar nenopietnu mērķi, bet nopietniem nolūkiem, kuras sastāvā darbojas M.Aizpurietis (vokāls), G.Āboliņš (bass), J.Dreiškins (ģitāra), M.Linde (bungas), J.Silakalns (saksofons), H.Stenclavs (taustiņi), K.Tīmanis (menedžments), J.Vilks (trompete).

Kluba 9.VILNIS vasaras dārzs 15. jūlijā aicinās uz grupas Galaktika koncertu, savukārt 13. augustā Bieriņkroga apmeklētājus iepriecinās dziedošo aktieru apvienība ILGA. 

Visos 9.VILNIS vasaras dārza pasākumos ieeja bez maksas, bet apmeklētāji tiek aicināti jau laikus rezervēt vietas pie galdiņiem.


  

Vēl ziņas

Pārgājienu aktīvās sezonas jaunumi
Kuldīgā tiek atjaunota garda tradīcija "Kūka + kafija"
Fazer Bakery Baltic apsver iespēju koncentrēt ražošanu Ogrē
Aizvadīts jau 3.starptautiskais konkurss ”Learn, Know, Do, Can, Show”
Veiksmīgi noslēgusies AEHT sagatavošanas konference Rīgā


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts