Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

24.09.2012

Klubā Coyote Fly tika atklāta Baltijā vienīgā Absolut apsildāmā terase


Sestdien, 22. septembrī klubā Coyote Fly tika atklāta Baltijā vienīgā apsildāmā terase, kura tapusi ar zīmola Absolut Vodka atbalstu. 
Coyote Fly īpašnieks Oskars Skara stāsta: „Ideja aizgūta no Absolut Vodka terases Zviedrijā vasaras sākumā, kad tur tāpat kā Latvijā vasara mūs nelutināja un tieši tad es sapratu, ka šāda veida konstrukcija būs piemērota Latvijas klimatam, jo terase ir pilnībā apsildāma un izmantojama līdz pat pirmajam sniegam, savukārt jau agrā pavasarī kluba apmeklētāji tajā varēs daudzpusīgi atpūsties. Terases būvniecībā ir ieguldīts vairāk nekā 50 000 latu, un tā ir aprīkota ar īpašiem sildītājiem, kas piestiprināti pie griestiem. Interjerā dominē debess un tirkīzzilo toņu gamma, ienesot telpā harmoniju un dzīvesprieku, savukārt krāsaini izgaismotie galdi radīs kluba noskaņu.” „Absolut ir viens no populārākajiem augstas klases degvīna zīmoliem pasaulē, kas pazīstams ar savu inovatīvismu, un terases pamatideja pilnībā iederas zīmola filozofijā, jo tā ir vieta, kur nesteidzīgi baudīt gardus un daudzveidīgus kokteiļus, kuru galvenā sastāvdaļa ir Absolut Vodka. 


Tieši tāpēc pirms apsildāmās terases atklāšanas Coyote Fly paredzēta Absolut vēstnieka - bārmeņa Dan Warner meistarklase, kuras laikā kluba bārmenes apgūs jaunu kokteiļu pagatavošanu, kuri jau ir iecienīti visā pasaulē un tagad beidzot būs pieejami arī Rīgā,” uzsver zīmola Absolut pārstāve, Pernod Ricard Latvia mārketinga vadītāja Kristīne Mālniece. 


Par godu terases atklāšanai klubā uzstāsies Amanda Wilson - deju mūzikas vokāliste no Lielbritānijas, kura ir sadarbojusies ar tādiem pasaulē zināmiem producentiem kā Tim Berg aka Avicci, Freemasons, Chuckie, David Guetta u.c. 

  

Vēl ziņas

Veiksmīgi noslēgusies AEHT sagatavošanas konference Rīgā
Latvijas pavāru elite nu jau trešo reizi startē Bocuse d’Or Eiropas atlasē, Pasaules prestižākajā pavāru konkursā!
Inovatīvs sadarbības projekts - mobilā mācību lietotne viesmīlības nozarē
Kas drošāks- steiks vai nageti
Uztura speciāliste Lizete Puga: ieteicamākie ēdieni ķermeņa labsajūtai


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts