Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

08.11.2014

Ķīnas vadošā specializētā izstāde „ProWine China 2014“ pārsteigs jau šajā novembrī

„Prowein China” debija Šanhajā 2013.gadā pārsniedza cerēto. Ar gandrīz 7 tūkstošiem vietējo un 900 aizjūras apmeklētājiem, izstādes dalībnieki atzīst, ka „Prowein China” ir kļuvusi par etalonu profesionāliem importētājiem, izplatītājiem, mazumtirgotājiem un vadošajām personām viesmīlības nozarē. 

Kā izstādes apmeklētāji, tā dalībnieki uzslavēja „Prowein China 2013” starptautisko daudzveidību un profesionālismu. 
No šī gada 12. līdz 14. novembrim  „Prowein China” no jauna vērs vaļā Šanhajas Jaunā starptautiskā EXPO centra durvis, lai sniegtu importētājiem, izplatītājiem, mazumtirgotājiem un nozares pārstāvjiem no Ķīnas un ārpus tās iespēju vadīt nopietnas sarunas aci pret aci ar lielākajām vīndarītavām no 30 valstīm. Apmeklētājiem būs iespēja gūt neaizmirstamus iespaidus. 

Būdama Ķīnas sauszemes teritorijā vadošā vīna un alkoholisko dzērienu specializētā izstāde, „ProWine China“ izstādes trīs norises dienu laikā turpinās atbalstīt nozari, piedāvājot izcilus seminārus par vīnu, unikālus pasākumus un starptautiska mēroga dalībnieku ekspozīcijas. 

Izstādes “ProWine China” izglītības iniciatīva 

Būdama neatņemama Ķīnas vīna nozares sastāvdaļa, izstāde „ProWine China“ veido ne tikai darījumu bāzi vīna nozarei, bet arī liek pamatus zināšanu pārnesei. Izstādes organizatori ar vīnu saistīto specifisko zināšanu pārnesi uzskata par svarīgu soli, lai turpinātu apmierināt augošās Ķīnas vīna tirgus vajadzības, tādējādi veidojot to par neatņemamu izstādes „ProWine China“ sastāvdaļu. 

Visi mācību pasākumi, ko 2014. gadā izstādes laikā organizē „ProWine China“ un tās partneri, ir aplūkojami kā „ProWine China“ izglītības iniciatīva, tā sauktā „Education Offensive“. 

Pirmā nozares vadošā pasākuma „ProWine China Wine Industry Summit“ namatēvs būs profesors Lī Demeis (Li Demei). Profesors Lī docē Pekinas Lauksaimniecības augstskolā un neapšaubāmi ir uzskatāms par Ķīnā atzītāko un vadošo vinologu un vīnzini. Šajā samitā apmeklētāju interesi noteikti piesaistīs tādas rosinošas diskusijas kā, piemēram, „Investīcijas & sadarbība ar Ķīnas vīna nozari“ un „Tirgus tendences – vīna tirdzniecība tiešsaistē“. 

Pildot šā samita priekšsēdētāja uzdevumus, profesors Lī pie runātāja pults aicinās virkni augsta līmeņa vīna ekspertu gan no Ķīnas, gan no ārvalstīm. Izstādes „ProWine China“ organizatori lepojas, ka jau šobrīd savu dalību izstādē ir akceptējusi Džūdija Čana (Judy Chan), Ķīnas vīna darītavas „Grace Vineyard“ īpašniece, kuras vārds raksturo īpašu vīna darīšanas veiksmes stāstu Ķīnā.

Samits notiks izstādes „ProWine China“ otrajā norises dienā, 13. novembrī, un centīsies uzrunāt tieši tos speciālistus, kas ir ieinteresēti iesaistīties vai sadarboties ar ķīniešu vīna nozares pārstāvjiem. Dalība samitā ir bez maksas. 

Kā vēl viens spilgts izstādes „ProWine China“ izglītības iniciatīvas „Education Offensive“ pasākums minama sadarbība starp „ProWine China“ un „Wine & Spirit Education Trust” (WSET). WSET ir viena no starptautiski vadošajām organizācijām, kas organizē dažādus mācību kursus par vīnu un citiem alkoholiskajiem dzērieniem.

Visās trīs izstādes norises dienās šī organizācija piedāvās īpaši izvēlētus specializētos seminārus. „ProWine China“ ir vienīgā vīna nozares izstāde Ķīnā, kurā piedalīties Londonā mītošā organizācija WSET ir aicinājusi savus Ķīnā un Apvienotajā Karalistē mītošos vīna ekspertus, lai speciālā WSET forumā novadītu mācību kursus. 

„WSET ir patiess prieks sadarboties ar „ProWine China“, novembrī rīkotajā izstādē vēl vairāk akcentējot tādu kursu nozīmi, kuru galvenā tēma ir vīns un alkoholiskie dzērieni. Tāpat mēs esam gandarīti, ka šajā gadā varēsim turpināt pagājušogad aizsākto degustāciju kursu, to papildinot ar virkni dažādu meistarklašu, turklāt to darot speciālā izstādes „ProWine China“ organizatoru sarūpētā semināru telpā. 

WSET sertificētie vīnziņi no Ķīnas un mūsu centrālā biroja Londonā piedāvās informatīvus, aizraujošus un izsmelošus priekšlasījumus, tos kombinējot ar vīnu degustācijas iespējām”, teic Jans Heriss (Ian Harris), organizācijas WSET rīkotājdirektors. Sīkāka WSET foruma norises programma, kā arī reģistrācijas anketa drīzumā būs pieejama vietnē www.prowinechina.com  

Līdzās minētajam izstāde „ProWine China 2014“ Ķīnā varēs sveikt arī „Institute of Masters of Wine“ pārstāvjus. Vīna tirgotājiem „Institute of Masters of Wine“ organizēto meistarklašu laikā būs iespēja baudīt nozares atzītāko vinologu virtuozitāti.

„Institute of Masters of Wine” ir patiesi gandarīts, ka šo meistarklasi pirmo reizi var piedāvāt arī Ķīnā”, tā uzsākto sadarbību ar „ProWine China“ vērtē Penī Ričards (Penny Richards), „Institute of Masters of Wine“ izpilddirektors, norādot: „Lai arī mums jau šobrīd ir biedri 26 valstīs, mēs joprojām esam ļoti ieinteresēti savām mācību programmām pievērst jaunu pretendentu uzmanību. 

Mums ir patiess prieks, ka tieši izstāde „ProWine China“ sniedz mums šo iespēju, proti, iedvesmot cilvēkus pieteikties aizraujošajai mācību programmai, lai kļūtu par „Master of Wine“”. Sīkāka informācija par „Institute of Masters of Wine“ organizētajām meistarklasēm tiks laicīgi publicēta pirms izstādes norises laika.
 
Īpaši pasākumi izstādes „ProWine China“ papildprogrammā: MUNDUS VINI degustāciju zona 

MUNDUS VINI ir viens no atzītākajiem vīnu konkursiem Eiropā. Šis starptautiskais vīnu konkurss pirmo reizi tika organizēts 2001. gadā. Konkursa mērķis ir veicināt nominēto vīnu kvalitāti un tirdzniecības iespējas.

Uz izstādi „ProWine China“ MUNDUS VINI organizatori ieradīsies ar 200 no 2014. gadā nominētajiem vīniem, kurus nobaudīt būs iespējams speciālā degustāciju zonā. Tādējādi izstādes apmeklētājiem tiks radīta iespēja izbaudīt īstu ceļojumu vīnu pasaulē. „MUNDUS VINI prēmētie vīni specializētajiem izstādes „ProWine China“ apmeklētājiem vienā vietā sniegs pirmo ieskatu īpašajā starptautiskā vīnu tirgus kvalitātē”, skaidro izdevējs Kristofs Meiningers (Christoph Meininger) no apgāda „Meininger-Verlag“. 


Vēl šīs tēmas raksti:

http://www.horeca.lv/zinas/prowein-2015-tas-ir-jaunas-iespejas-un-biznesa-kontakti-nozares-parstavjiem

Linda Rubene

  

Vēl ziņas

Pārtikas uzņēmumi aicināti pieteikt vegāniskus produktus Gada augu produkts 2023
Vēl līdz 31.maijam iespēja nodot pārstrādei metāla virtuves piederumus
Pārgājienu aktīvās sezonas jaunumi
Kuldīgā tiek atjaunota garda tradīcija "Kūka + kafija"
Fazer Bakery Baltic apsver iespēju koncentrēt ražošanu Ogrē


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts