Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

19.12.2011

Karostas cietums Liepājā – pārsteidzošākā un neparastākā viesnīca pasaulē

Liepājas Karostas cietums ir ieguvis pasaulē pārsteidzošākās un neparastākās viesnīcas titulu aptaujā, ko veica viens no pasaules vadošajiem naktsmītņu rezervēšanas portāliem www.hotel.info.

Vairāku mēnešu garumā portāla apmeklētāji bija aicināti balsot par kādu no TOP-ā  „101 pārsteidzošākā viesnīca” (101 Amazing Hotels) esošajām viesnīcām, lai izraudzītos pašas neparastākās naktsmītnes pasaulē.

Sīvajā konkurencē Karostas cietums ir saņēmis visvairāk vērtētāju balsu, aiz sevis pirmajā desmitniekā atstājot viesnīcas Taizemē, Kanādā, ASV, Jaunzēlandē, Austrālijā, Zviedrijā, Francijā, Polijā un Spānijā.

Ekonomikas ministrija atzinīgi novērtē un apsveic Liepājas Karostas cietumu ar iepriekšminēto sasniegumu, kas apliecina, ka radošas idejas un drosmīga pieeja ir viens no galvenajiem stūrakmeņiem inovatīva tūrisma produkta radīšanai, kas būtu konkurētspējīgs ne tikai Latvijā, bet arī starptautiskā mērogā.

Vienlaicīgi jāatzīmē, ka šī nav pirmā reize, kad Liepājas Karostas cietums ir guvis plašāku atzinību. 2011.gada konkursā „Eiropas izcilākie tūristu galamērķi” („European Destinations of Excellence”), kura tēma bija „Arhitektūras pieminekļu uzmantošanu tūrisma attīstībā”, Karostas cietums ieguva otro vietu, pierādot sevi kā jau šobrīd attīstītu un veiksmīgi funkcionējošu tūrisma objektu.

http://www.hotel.info/en/blog/the-most-amazing-and-unusual-hotels/

Evita Urpena,
LR Ekonomikas ministrijas
Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja


  

Vēl ziņas

Uzņēmēju noskaņojums pagaidām neuzlabojas
Vēlies ēst veselīgi, bet slinkums gatavot?
Zīmola produkti pārtikas industrijā – kāpēc tos pērkam?
Divas vienkāršas receptes, kas bērniem liks iemīlēt zivis no šefpavāra Raimonda Zommera
Šovasar durvis vērs ekskluzīvs restorāns TAURO


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts