Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri Konference 21.09.2017

Ziņas

15.11.2016

Kalnciema kvartālā pasākums 19. novembrī

Sestdien, 19. novembrī Kalnciema kvartālā no 10.00 līdz 16.00 notiks Kalnciema kvartāla tirgus, kur, ziemas ieskaņās aicinām apmeklēt tirdziņu un sarūpēt sev gardus un veselīgus lauku labumus ikdienai un svētku galdam, baudīt siltus uz uguns gatavotus ēdienus un dzērienus, kā arī piedalīties vairākās radošajās darbnīcās, kur varēs veidot jaukas dāvanas sev un sev tuvajiem.

Brūnajā mājā plkst. 11.00-15.00 notiks“Smilšu aplikāciju darbnīca”, kurā ar krāsainām smiltīm varēs izkrāsot dažādus zīmējumus, tai skaitā arī tematiskos zīmējumus "Latvija" un "Lāčplēsis".
Cena par vienas bildītes izkrāsošanu - 2 eiro. 

Norises Kalnciema kvartāla “Koka arhitektūras centrā”:
Melnsila ielā 10 B (Sarkanā māja)

Plkst. 11.00-14.00 notiks“Putnu barotavu darbnīca”, lai kopīgiem spēkiem izgatavotu jaunus putnu barošanas namiņus mazajiem čivinātajiem.
Barotavu veidošanā varēs izmantot dažādus otrreizējās pārstrādes un jaunus materiālus. Dalības maksa 3.00 eiro.

Plkst. 11.00-14.00 turpat norisināsies “Adventes vainagu darbnīca”. Paši saviem spēkiem varēs uztaisīt adventes vainagu no dabīgiem materiāliem vai arī iegādāties jau gatavu vainagu, ko darinājuši skauti un gaidas. Darbnīca būs bez maksas.

Blakus galerijai:
Plkst. 11.00-14.00 jau otro reizi Kalnciema kvartālā notiks “LEGO robotu skolas nodarbība”. Alfa robot robottehnikas skolas speciālistu vadībā bērni varēs konstruēt robotus, kas paši kustas un brauc. Konstruktors Lego Education WEDO ir efektīvs izglītošanās veids, lai iemācītu bērniem prasmes konstruēšanā, darbu komandā, komunikāciju grupā, darbu ar planšetdatoru. Vietu skaits ierobežots. Maksa par nodarbību 10 eiro. Pieteikšanās: gints@mcalfa.lv, t. 22333410.


  

Vēl ziņas

Kāpēc kāpusi sviesta cena
Apvienotajā Karalistē ir jūtams vaniļas saldējuma deficīts
Ar skaļiem aplausiem un ovācijām ir noslēdzies Starptautiskais mūzikas festivāls SUMMERTIME – ielūdz Inese Galante
Latvijā ražotais degvīns “Amber Gold” iegūst prestižo Red Dot balvu dizainā
Latvijas pianists Reinis Zariņš un slavenais ansamblis Klezmerata Fiorentina no Itālijas priecēja klausītājus


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts