Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

15.11.2016

Kalnciema kvartālā pasākums 19. novembrī

Sestdien, 19. novembrī Kalnciema kvartālā no 10.00 līdz 16.00 notiks Kalnciema kvartāla tirgus, kur, ziemas ieskaņās aicinām apmeklēt tirdziņu un sarūpēt sev gardus un veselīgus lauku labumus ikdienai un svētku galdam, baudīt siltus uz uguns gatavotus ēdienus un dzērienus, kā arī piedalīties vairākās radošajās darbnīcās, kur varēs veidot jaukas dāvanas sev un sev tuvajiem.

Brūnajā mājā plkst. 11.00-15.00 notiks“Smilšu aplikāciju darbnīca”, kurā ar krāsainām smiltīm varēs izkrāsot dažādus zīmējumus, tai skaitā arī tematiskos zīmējumus "Latvija" un "Lāčplēsis".
Cena par vienas bildītes izkrāsošanu - 2 eiro. 

Norises Kalnciema kvartāla “Koka arhitektūras centrā”:
Melnsila ielā 10 B (Sarkanā māja)

Plkst. 11.00-14.00 notiks“Putnu barotavu darbnīca”, lai kopīgiem spēkiem izgatavotu jaunus putnu barošanas namiņus mazajiem čivinātajiem.
Barotavu veidošanā varēs izmantot dažādus otrreizējās pārstrādes un jaunus materiālus. Dalības maksa 3.00 eiro.

Plkst. 11.00-14.00 turpat norisināsies “Adventes vainagu darbnīca”. Paši saviem spēkiem varēs uztaisīt adventes vainagu no dabīgiem materiāliem vai arī iegādāties jau gatavu vainagu, ko darinājuši skauti un gaidas. Darbnīca būs bez maksas.

Blakus galerijai:
Plkst. 11.00-14.00 jau otro reizi Kalnciema kvartālā notiks “LEGO robotu skolas nodarbība”. Alfa robot robottehnikas skolas speciālistu vadībā bērni varēs konstruēt robotus, kas paši kustas un brauc. Konstruktors Lego Education WEDO ir efektīvs izglītošanās veids, lai iemācītu bērniem prasmes konstruēšanā, darbu komandā, komunikāciju grupā, darbu ar planšetdatoru. Vietu skaits ierobežots. Maksa par nodarbību 10 eiro. Pieteikšanās: gints@mcalfa.lv, t. 22333410.


  

Vēl ziņas

Ko dot bērnam līdzi uz skolu pusdienās?
Noskaidroti pavāru konkursa rezultāti un Bocuse d'Or Latvijas kandidāts uz Eiropas atlasi 2022
Putras mēnesī Latvijas iedzīvotājus aicina piedalīties labdarības akcijā
Latvijā un Eiropā pieejama jauna alkoholisko dzērienu e-etiķetes platforma U-LABEL
Katram desmitajam Latvijas iedzīvotājam nav laika pusdienām


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts