Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

31.07.2017

Kalnciema kvartāla notiks Street Food festivāls

2. augustā no plkst. 18.00 līdz 23.00 Kalnciema kvartāla pagalmā norisināsies vēl nebijis pasākums - Street Food festivāla atklāšana, kura laikā savu skatījumu par ielu ēdienu kultūru sniegs tādi restorāni kā “Ferma”, “Valtera restorāns”, “Muusu Terase”, “Rocket Bean Roastery”, kā arī ēdienu kultūras entuziasti “Mesty Gourmet”, “Fans of Oyster”, “Rullējums” un “Bolderājas kebabs”. 

Par pasākuma muzikālo noskaņu rūpēsies DJ Aspirīns, teritorija būs iekārtota tā, lai apmeklētāji varētu nesteidzīgi baudīt ēdienus un dzērienus dārzā pie galdiņiem. Apmeklētājus iepriecinās arī leģendāro motorolleru Vespa spiets, ko sola sarīkot Vespagarazh. 

Kalnciema kvartāls sadarbībā ar “Mesty Gourmet” ir uzsācis Latvijā vēl nebijušu pasākumu sēriju - turpmāk katru trešdienu, kamēr vien vasara mūs lutinās, Kalnciema kvartāla Street Food festivāla pasākumos būs iespēja sastapt ēdināšanas jomas interesantākos profesionāļus un entuziastus, nobaudīt lieliskas, speciāli šim pasākumam gatavotas maltītes, malkot labu vīnu, atpūsties brīvā dabā mūzikas pavadībā draugu lokā vai ar ģimeni, jo pasākumā paredzētas aktivitātes arī bērniem, kā arī brīnumainais cukurvates šovs no Party_house_riga.

Sekojot pasaules tendencēm, ilgstoši interesējoties par ēdienu kultūru, iespaidojoties no citu un pašu pieredzes stāstiem un redzētā citās zemēs, Kalnciema kvartāls un “Mesty Gourmet” vēlas aktīvāk popularizēt Street Food kultūru arī Latvijā. Kalnciema kvartāls ar savu ilggadējo pieredzi, rūpējoties par kvalitatīvas, vietējas izcelsmes pārtiku pilsētā, ir īstā vieta šāda pasākuma veiksmīgai norisei. 

Street food raksturīgas divas pazīmes – ēdiens tiek gatavots “uz ielas”visu acu priekšā ēdienu busiņos, teltīs, uz grila vai citām iekārtām. Otrā – ēdiens tiek pasniegts jau pilnībā gatavs, ēdams uzreiz un turpat. Vēl svarīgi, ka ielu ēdieni parasti ir lētāki, nekā restorānu piedāvātais, bet bieži vien izceļas ar oriģinālām pagatavošanas tehnikām, dažādām inovācijām un prasmi īsā laika posmā kvalitatīvi apkalpot lielu cilvēku skaitu. 

Pasākums ir bez ieejas maksas. Turpmāk Street Food festivāls paredzēts katru trešdienas vakaru, katru reizi piesaistot jaunus dalībniekus. Starp citu, festivāls ir draudzīgs arī suņiem.


Una Meiberga  

Vēl ziņas

Pārtikas uzņēmumi aicināti pieteikt vegāniskus produktus Gada augu produkts 2023
Vēl līdz 31.maijam iespēja nodot pārstrādei metāla virtuves piederumus
Pārgājienu aktīvās sezonas jaunumi
Kuldīgā tiek atjaunota garda tradīcija "Kūka + kafija"
Fazer Bakery Baltic apsver iespēju koncentrēt ražošanu Ogrē


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts