Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

28.01.2016

Kalnciema kvartālā ir ineresanti arī ziemā

Iecienītie Kalnciema kvartāla zemnieku un amatnieku tirdziņi, kas, neatkarīgi no laikapstākļiem, norisinās katru sestdienu visa gada garumā, arī ziemas mēnešos turpina piedāvāt brīvdienu atpūtas iespējas pilsētniekiem un Rīgas viesiem.

Janvāra pēdējā sestdienā, 30. janvārī, tirdziņā būs iespējams ne tikai iegādāties vietējo zemnieku un amatnieku izstrādājumus un pārtikas produktus, bet arī apskatīt jaunāko izstādi mākslas galerijā, savukārt ģimenes ar bērniem būs aicinātas piedalīties īpašā burtu apgūšanas un atkārtošanas darbnīcā.

Izstāžu galerijā tiks atklāta neformālās apvienības Kvadrāts (Žanis Bezmers, Arno Marnics, Eriks Piternieks, Juris Puntaks)  foto izstāde „Gateris. Pirkstu nav” – fotogrāfiska rakstura izstāde par cilvēka domu un pārspriedumu biežņu, kurā kā neapstaigātā mežā viegli var nomaldīties ikviens ienācējs no malas. 

Izstāde būs kā ceļojuma maršruts, kurš, sekojot autoru izietajiem „malkas ceļiem”, tiks piedāvāts arī izstādes apmeklētājiem. Ieeja – bez maksas.

Viena no tirdziņa iecienītākajām māksliniecēm Marta Ģibiete (uzņēmums “Ledene.lv”) tirdziņa laikā ģimenēm ar bērniem piedāvās iesaistīties stikla burtiņu rotu veidošanas darbnīcā, mācoties salikt burtiņus kopā tā, lai veidotos vārds. Mazie burtotāji savā īpašumā iegūs unikālu un kvalitatīvu rotu ar savu vārdu, mīļvārdiņu vai citu vārdu pēc savas izvēles.

Attīstoties arvien jauniem radošiem uzņēmumiem Latvijā, Kalnciema kvartāla tirdziņš ir kļuvis par platformu tiem, kas savas idejas vēlas pieteikt plašākai auditorijai pirmo reizi, tāpēc arī šo sestdien ikviens varēs atrast jaunas unikālas idejas un to radošos risinājumus, Latvijā ražotu un bioloģiski audzētu pārtiku un oriģinālus amatnieku darinājumus, kādus neatrast veikalu plauktos. Lai pieteiktos dalībai tirdziņā, jāsūta produkcijas apraksts un foto uz: tirgus@kalnciemakvartals.lv

Februāra sākumā, 6. februārī, tirdziņš norisināsies pasaules karnevālu sezonas noskaņās. “Meteņu karnevālā” tiks apvienotas latviešu meteņu svinēšanas tradīcijas ar Venēcijas karnevāla gaisotni. Savukārt 13. februārī norisināsies īpaši gaidītā AUKSTĀS MODES IZPĀRDOŠANA – vietējo modes dizaineru, mākslinieku un amatnieku ziemas sezonas kolekciju izpārdošana. 

Neatņemama turpmāko tirdziņu sastāvdaļa būs mākslas izstādes, koncerti un dažādas aktivitātes ģimenēm ar bērniem, kuras nodrošinās iecienītākie tirdziņa amatnieki, mākslinieki un mājražotāji, piedāvājot gan pieaugušajiem, gan bērniem apgūt sava amata prasmes un noslēpumus.

Pasākumu norises vieta – Kalnciema iela 35, Rīga
Luīze Pastore

  

Vēl ziņas

Aizvadīts jau 3.starptautiskais konkurss ”Learn, Know, Do, Can, Show”
Veiksmīgi noslēgusies AEHT sagatavošanas konference Rīgā
Latvijas pavāru elite nu jau trešo reizi startē Bocuse d’Or Eiropas atlasē, Pasaules prestižākajā pavāru konkursā!
Inovatīvs sadarbības projekts - mobilā mācību lietotne viesmīlības nozarē
Kas drošāks- steiks vai nageti


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts