Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

28.04.2017

Kalnciema kvartāla brīvdabas koncertsezonas atklāšana ar Mary McBride Trio

2017. gada brīvdabas koncerti notiks katru ceturtdienu, sākot no 11. maija, piedāvājot plašu un kvalitatīvu mūzikas programmu. Tāpat kā citus gadus, visa vasaras programma iepriekš netiks publicēta, katru koncertu izziņojot kā pārsteigumu. 

Publikai tiks piedāvāts šobrīd svaigākais no Latvijas mūzikā notiekošā, vienu vakaru veltot kādai roka leģendai, vienu estrādes mūzikas elkiem, dažus vakarus ļaujoties elektronikai un eksperimentāliem starpžanru piedzīvojumiem un, protams, atstājot daudz vietas izciliem vokāliem, džezam un pasaules mūzikai. 

11. maijā notiks Kalnciema kvartāla brīvdabas koncertsezonas atklāšana ar Mary McBride Trio - Americana stilā, kas ir roka, blūza, džeza, un kantrī mūzikas apvienojums. Pateicoties Amerikas Savienoto Valstu vēstniecības atbalstam, uz vienīgo koncertu Rīgā ieradīsies mūziķi Mērija Makbraida (MaryMcBride, vokāls), Deimons Dauno (Damon Daunno, vokāls) un Džons Spērnijs (JonSpurney, taustiņi) ar koncertu CRAZY LOVE.  

Dziedātāji Mērija Makbraida un Deimons Dauno, abi spēcīgas balss īpašnieki (power house singers), un pianists Džons Spērnijs sniegs neaizmirstamu koncertu ar slavenu amerikāņu mākslinieku dziesmām, ieskaitot tādas Ņūorleānas R&B leģendas kā Allan Touissant un Irma Thomas, popa šovmeni Bruno Mars, leģendāro soula dziedātāju Ray Charles un mūzikas gigantus Lou Reed, Prince, Sharon Jones, Leonard Cohen un David Bowie.

Kā pavadošais sastāvs amerikāņu mūziķiem pievienosies profesionāli Latvijas mūziķi Matīss Čudars (ģitāra), Edvīns Ozols. (bass) un Jānis Jaunalksnis (bungas). 


Mērija Makbraida ir dziedātāja un komponiste, kas izdevusi 4 albumus un cita starpā saņēmusi ievērojamu atzinību par dziesmu “No One’s Gonna Love You Like Me” godalgotajai filmai „Broke back Mountain / Kuprainais kalns”. (https://www.youtube.com/watch?v=I29nEO0WElQ). 

Mary McBride ar grupas biedriem ir snieguši tūkstošiem dzīvās mūzikas koncertu un ir sadarbojušies, uzstājušies un devušies tūrēs ar tādām zvaigznēm kā Blondie, Chubby Checker, Clarence Gatemouth Brown, Cyndi Lauper, Delber tMcClinton, Jerry Lee Lewis, Joe Cocker, John Prine, Koko Taylor, LL Cool J, LouReed, Marcia Ball, Rufus Wainwright, Maria Muldaur, Natalie Merchant, Patti Smith, Mavis Staples, Philip Glass, Ray Davies, Son Volt, Sugar hill Gang, B52s, Indigo Girls, Tony Joe White un Ziggy Marley, tai uzstājušies arī kopā ar Elton John.

Deimons Daunoir dziedātājs, komponists, multinstrumentālists un aktieris, prestižās Ņujorkas mākslas augstskolas NYU's Tisch Schoolof the Arts absolvents. Viņš ir piedalījies daudzu Brodvejas mūziklu tapšanā, un ir pieprasīts mūziķis vairākās grupās.

Džons Spērnijs ir mūziķis, komponists un aranžētājs, uzstājies ar tādām slavenībām kā Elton John, Stevie Wonder, David Byrne, Lou Reed un Laurie Anderson. Viņš sacer mūziku un ir Brodvejas mūziklu režisors gan Ņujorkas teātros, gan Oskarotā režisora Spike Lee filmās. John Spurney komponē mūziku neskaitāmām TV programmām un seriāliem, piemēram, “The Simpsons”.

Mūzikas linki:
"WHEN WILL I BE LOVED?" AT TEATRO MANUEL, HONDURAS
https://vimeo.com/144753870
 'I GO TOO" AT TEATRO MANUEL, HONDURAS
https://vimeo.com/147481359
 "I DON'T NEED NO DOCTOR" AT TEATRO MANUAL, HONDURAS 
https://vimeo.com/149331505
 "IT WON'T BE LONG" @ JOE'S PUB, NYC 
https://vimeo.com/104346901
 THE HOME TOUR (MaryMcBrideBandOutreachPrograms)
https://vimeo.com/169388825


Pasākuma laikā darbosies brīvdabas kafejnīcas.
Pasākuma norises laiks no 18.00-23.00. Ieeja bez maksas. 

Una Meiberga  

Vēl ziņas

Veiksmīgi noslēgusies AEHT sagatavošanas konference Rīgā
Latvijas pavāru elite nu jau trešo reizi startē Bocuse d’Or Eiropas atlasē, Pasaules prestižākajā pavāru konkursā!
Inovatīvs sadarbības projekts - mobilā mācību lietotne viesmīlības nozarē
Kas drošāks- steiks vai nageti
Uztura speciāliste Lizete Puga: ieteicamākie ēdieni ķermeņa labsajūtai


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts