Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

02.10.2018

Kādas IT tendences ietekmēs uzņēmumus tuvākajā laikā?

Nesen veiktais Alcatel-Lucent Enterprise (ALE) pētījums par uzņēmumu digitālo transformāciju un ietekmējošām IT tendencēm atklāja, ka uzņēmumi vēlas panākt lielāku vadāmību, un viņi meklē jaunus tīkla infrastruktūras partnerus, kas to saprot. Faktiski 100% respondentu teica, ka tie meklē vai drīzumā potenciāli meklēs jaunu pakalpojumu sniedzēju.


Kāds ir jūsu uzņēmuma lielākais izaicinājums?

Aptaujā tika uzdoti jautājumi par lielākajām problēmām, ar kurām IT lēmumu pieņēmēji saskaras ar saviem pašreizējiem tīkla pakalpojumu sniedzējiem. Saskaņā ar aptauju, galvenās problēmas ir drošība un vadāmība, kas nav pārsteigums, ņemot vērā mākoņu un lietu interneta pieaugumu (IoT).


Drošība (Security) kā galvenā minētā problēma nav pārsteigums pie dažāda lieluma datu pārsūtījumiem, kas notiek katru dienu. Mākonis un lietu internets (IoT) uzņēmumam veicina lielu datu apmaiņu, liekot IT lēmumu pieņēmējiem pielāgoties pastāvīgajām drošības problēmām.

Pārvaldība, izmantojot mākoni

Tīklu pārvaldība ir uzņēmumu lielas bažas, jo jāpievērš uzmanība vairākām lietām - lietotāju mobilitātei, BYOD un IoT, vienlaikus ar prioritāti drošībai un mērogojamībai (scalability). Kaut arī tas var būt dārgi un sarežģīti, tas ir vajadzīgs, lai apmierinātu IT lēmumu pieņēmēju vajadzības. Ir izstrādāta tīkla pārvaldība kā pakalpojums tā, lai tas būtu elastīgi, lai apmierinātu vadāmības vajadzības par zemākām izmaksām.

Kādas IT tendences varētu traucēt jūsu biznesam?

Aptaujā IT lēmumu pieņēmējiem arī tika prasīts: "Kādas tendences, jūsuprāt, tuvākajā nākotnē var patraucēt jūsu biznesam?". Pie atbildēm tostarp digitālā sadarbība, digitālā transformācija, IoT, mobilitāte un jaunie biznesa modeļi.

25% respondentu uzskata, ka digitālā transformācija (digital transformation) ir top tendence, kas drīz vien traucēs viņu uzņēmējdarbības ainavai. Tuvojoties digitālajai transformācijai 24% respondentu atzīmēja jaunos biznesa modeļus (new business models), kas nozīmē, ka mākoņa tehnoloģiju neprognozējamais raksturs bija acīmredzams iemesls bažām, ko jaunās tehnoloģijas var radīt attīstītajos tirgos.
Mobilitāte

Lai gan mobilitāte (mobility) aptaujā nebija pie visvairāk traucējošām tendencēm, tomēr arī par to ir bažas, ja uzskatīt, ka tā vairs neiekļauj tikai bezvadu ierīces un mobilos tālruņus. Mobilitāte attiecas arī uz mobilo piekļuvi un drošību, tas ir par studentu planšetdatoriem klasēs, inteliģentām satiksmes sistēmām uz automaģistrālēm un pārnēsājamiem pacientu monitoriem slimnīcās. Uzņēmumi pārdomā sava tīkla pašu pamatu, lai iekļautu šīs jaunās mobilitātes prasības - tīkla drošību, tīkla darbību un jaunu novatorisku ierīču atbalstu.

 
Vai WI-FI ir kritisks jūsu uzņēmumam tagad un nākotnē?

Pēdējais jautājums uzsvēra Wi-Fi nozīmīgumu biznesiem. Divas trešdaļas respondentu norādīja, ka nākotnē Wi-Fi būs vitāli svarīgs viņu biznesam. Kas piedalījās aptaujā?

Aptaujā piedalījās IT lēmumu pieņēmēji no izglītības, slimnīcu un veselības aprūpes, viesmīlības, kruīzu un transporta nozarēm. Aptauja tika pabeigta 2017. gada beigās un ietvēra atbildes no uzņēmumiem ar no 150 līdz 2499 darbiniekiem no Austrālijas, Francijas, Vācijas, Indijas, Singapūras un Apvienotās Karalistes.

Šeit var apskatīt grafiku, kurā apkopoti visi aptaujas rezultāti.

 

4 soļi, lai izstrādātu digitālās transformācijas stratēģiju

Digitālā transformācija nozīme tehnoloģiju izmantošanu, lai uzlabotu iesaistīto klientu pieredzi, palielinātu darbinieku efektivitāti un paātrinātu lēmumu pieņemšanu, lai pieredzētu sadarbību iepriekš nezināmajos līmeņos.

Alcatel-Lucent Enterprise izstrādāja 4-soļu stratēģiju, lai palīdzētu klientiem pārejot uz digitālo pasauli:

1. Savienojiet visu - IoT radīs milzīgas prasības jūsu uzņēmuma tīklam

2. Izmantojiet analītiku lai automatizētu, saprastu un ietaupītu izmaksas

3. Izskatiet jaunus biznesa modeļus, mākonis vai citi “as-a-service” pakalpojuma modeļi

4. Virzieties uz vienotu, vienkāršu platformu komunikāciju infrastruktūrai


Kāds ir jūsu plāns?

Vai jums ir plāns kā risināt problēmas, kas saistītas ar tīkla infrastruktūru, piemēram, drošību, vadāmību, uzticamību vai mērogojamību jūsu biznesā?

Labprāt palīdzēsim jums realizēt digitālās transformācijas stratēģiju ar unified communications sistēmām, tīkla infrastruktūras modernizāciju, Wi-Fi risinājumiem, kas balstīti uz jaunākajiem nozares standartiem. Sazinies ar mums
 

| Apskatiet mūsu video “Digitālā transformācija sākas ar stratēģiju, bet balstās uz tehnoloģiju” no Bismart IT konferences 

| Apskatiet mūsu interviju no Bismart IT konferences

  

Vēl ziņas

Pārtikas uzņēmumi aicināti pieteikt vegāniskus produktus Gada augu produkts 2023
Vēl līdz 31.maijam iespēja nodot pārstrādei metāla virtuves piederumus
Pārgājienu aktīvās sezonas jaunumi
Kuldīgā tiek atjaunota garda tradīcija "Kūka + kafija"
Fazer Bakery Baltic apsver iespēju koncentrēt ražošanu Ogrē


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts