Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

23.03.2011

Jūrmala turpina Krievijas reģionos reklamēt kūrortpilsētas tūrisma iespējas

Jūrmala turpina Krievijas reģionos reklamēt kūrortpilsētas tūrisma iespējas

No 23. līdz 25.martam Jūrmalas pilsētas dome piedalīsies tūrisma kontaktbiržās Krievijas reģionālajās pilsētās – Samārā, Kazaņā un Ņižņijnovgorodā. Šis jau ir trešais gads pēc kārtas, kad Jūrmala ar prezentācijām tūrisma darbsemināros reklamē sevi Krievijas reģionos.

Pasākums katrā pilsētā ietver kontaktbiržu ar vietējiem tūrisma operatoriem un aģentiem, kā arī atsevišķu prezentāciju par atpūtas un atveseļošanas iespējām Jūrmalā. Dalības mērķis ir pievērst uzmanību ceļojumiem uz Jūrmalu ne tikai Maskavā un Sanktpēterburgā, bet arī lielākajās reģionālajās pilsētās, ar kurām ir attīstīta aviosatiksme uz Rīgu caur Maskavas lidostām.

Šogad Jūrmalas pilsētas dome piedalīsies darbsemināros kopā ar kurjerpastu „Pony Express”, kurš jau vairākus gadus veiksmīgi darbojas 38 Krievijas reģionālajās pilsētās, piedāvājot vīzu noformēšanu bez personīgās klātbūtnes Latvijas Republikas vēstniecībā Maskavā. Tas būtiski atvieglo vīzu noformēšanu potenciālajam ceļotājam, līdz ar to ceļošana uz Latviju kļūst pieejama un pievilcīga.

Pilsētu izvēle balstās uz „Pony Express” datiem par vīzu skaitu, kas katrā pilsētā noformētas, izmantojot šīs firmas kurjerpasta pakalpojumus.

Saskaņā ar Centrālās statistikas pārvaldes datiem 2010. gadā Krievija bija lielākais ārzemju tirgus, no kurienes uz Jūrmalu brauc tūristi. Pērn no Krievijas Jūrmalā ieradās 28 645 tūristi, kas ir gandrīz 30% no kopējā tūristu skaita. Salīdzinājumā ar 2009. gadu Krievijas viesu skaits Jūrmalā palielinājies par 56%.


Veronika Ramāne,
Sabiedrisko attiecību nodaļas speciāliste                     

  

Vēl ziņas

Inovatīvs sadarbības projekts - mobilā mācību lietotne viesmīlības nozarē
Kas drošāks- steiks vai nageti
Uztura speciāliste Lizete Puga: ieteicamākie ēdieni ķermeņa labsajūtai
Veiksmīgi noritējis seminārs Somijas medijiem un tūrisma nozares pārstāvjiem
Ir nācis klajā pirmais MICHELIN ceļvedis Latvijā


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts