Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

08.01.2015

Jūrmala šonedēļ piedalīsies izstādē Norvēģijā

Šonedēļ, no 9. līdz 11. janvārim, Jūrmala piedalīsies starptautiskā tūrisma izstādē „REISELIVSMESSEN 2015” Norvēģijā. Kūrortpilsēta šajā izstādē tiks pārstāvēta tūrisma stendā „Latvija. Jūrmala”, kurā darbosies pārstāvji no Jūrmalas tūrisma informācijas centra, Jūrmalas lielākajām kūrortviesnīcām, „Hotel Jūrmala Spa”, Latvijas viesnīcu un restorānu asociācijas, Latvijas tūrisma aģentūrām „Baltic Travel Group”, „TAS Baltics” un Latvijas kūrortpilsētu asociācijas biedra – Carnikavas novada domes. 

Jūrmala norvēģiem tiks prezentēta kā brīvdienu, atpūtas un atveseļošanās kūrortpilsēta jūras krastā ar daudzveidīgu kūrortārstniecības un SPA piedāvājumu. Kūrortpilsētas tūrisma stendā izstādes apmeklētāji varēs saņemt jauno Jūrmalas pilsētas tūrisma brošūru norvēģu valodā, iepazīties ar pilsētas jaunajām tūristu naktsmītnēm –„Semarah Hotel Apartments”, „Apartment Dzintari Park”, „Villa Alvīne”, “Sonia Appartments”, “Wooden Villa”, kā arī „New Boutique Hotel Jūrmala” un “Kurshi Spa”. Potenciālie Jūrmalas viesi tiks iepazīstināti arī ar esošajām viesnīcām, kuras tiek atjaunotas un uzlabotas, paplašinot piedāvājumu klāstu un uzlabojot kvalitāti. Piemēram, „Semarah Hotel Lielupe” atjaunots konferenču centrs un kūrortviesnīcā “Daina” līdz vasarai ir iecerēts pabeigt SPA centra rekonstrukciju. 

Norvēģija ir viens no stratēģiskajiem tūrisma tirgiem Jūrmalas pilsētai, vidēji ik gadu Jūrmalas naktsmītnēs atpūšas vismaz 3000 tūristu no Norvēģijas, kuri aktīvi izmanto gan relaksācijas un kūrortārstniecības, gan arī restorānu pakalpojumus.

Jūrmalas pilsētas domes un uzņēmēju dalība starptautiskajā tūrisma izstādē „REISELIVSMESSEN 2015" finansēta no Eiropas Savienības aktivitātes „Ārējo tirgu apgūšana - ārējais mārketings" līdzekļiem saskaņā ar 2014.gada 10.decembrī Jūrmalas pilsētas domes un v/a un „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra” noslēgto līgumu Nr. L-ĀTA-14-2485 par projektu Nr. ĀTA/2.3.1.1.1/14/67/044 „Jūrmalas kūrortpilsētas dalība ārvalstu starptautiskajās tūrisma izstādēs, gadatirgos un konferencēs - 2015” īstenošanu, ko 50% apmērā līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds. Projekta mērķis ir sekmēt Latvijas un Jūrmalas kūrorta atpazīstamību un tautsaimniecības attīstību, nodrošinot tūrisma nozares pārstāvju dalību starptautiskajās tūrisma izstādēs.

       
   

Vēl ziņas

Piesaki savus izcilākos produktus dalībai prestižā pārtikas kvalitātes konkursā The Baltic Taste Award!
Pārtikas uzņēmumi aicināti pieteikt vegāniskus produktus Gada augu produkts 2023
Vēl līdz 31.maijam iespēja nodot pārstrādei metāla virtuves piederumus
Pārgājienu aktīvās sezonas jaunumi
Kuldīgā tiek atjaunota garda tradīcija "Kūka + kafija"


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts