Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

15.01.2015

Jūrmala piedalās ziemeļvalstīs lielākajā tūrisma izstādē Somijā

No 15. līdz 18. janvārim Jūrmalas pilsētas tūrisma informācijas centra speciālisti piedalās starptautiskajā tūrisma izstādē „Matka 2015” („Ceļojums”), kas notiek Somijā, Helsinkos.  Tā ir lielākā ziemeļvalstu tūrisma izstāde un viens no nozīmīgākajiem gada notikumiem, ko apmeklē vairāk nekā tūkstotis tūrisma operatoru no 70 pasaules valstīm. 

Dalība izstādē paver jaunas sadarbības iespējas tūrisma nozares profesionāļiem, savukārt Somijas ceļotgribētājiem tā ļauj atklāt jaunus galamērķus. 

Jūrmala šajā izstādē piedalās jau trīspadsmito gadu. Šogad tāpat kā iepriekšējos gados Jūrmalas piedāvājums būs pārstāvēts Tūrisma attīstības valsts aģentūras organizētajā nacionālajā stendā, kur izstādes apmeklētāji varēs saņemt jauno Jūrmalas tūrisma brošūru somu valodā un informāciju par kūrortpilsētas produktiem un pakalpojumiem.

Izstādes laikā notiks arī Latvijas dienas, kuru laikā Somijas žurnālisti, tūrisma asociācijas un citi nozares interesenti tiks iepazīstināti ar kultūras, darījumu tūrisma un segmentēto piedāvājumu bērniem un senioriem Jūrmalā un citviet Latvijā.

Somija Jūrmalai ir stratēģiski nozīmīgs tūrisma tirgus. Centrālās Statistikas pārvaldes apkopotie dati liecina, ka Jūrmalā pārliecinoši pieaudzis tūristu skaits no Somijas. Aizvadītā  gada pirmajos deviņos mēnešos pieaugums bija 33 procenti. Viesiem no Somijas Jūrmala ir atpazīstams galamērķis, kas Baltijā lielāko kūrortpilsētu iecienījuši tās daudzveidīgo spa pakalpojumu, atpūtas iespēju, kā arī piedāvāto produktu un pakalpojumu kvalitātes dēļ.       
 

Elita Cepurīte

  

Vēl ziņas

Pārtikas uzņēmumi aicināti pieteikt vegāniskus produktus Gada augu produkts 2023
Vēl līdz 31.maijam iespēja nodot pārstrādei metāla virtuves piederumus
Pārgājienu aktīvās sezonas jaunumi
Kuldīgā tiek atjaunota garda tradīcija "Kūka + kafija"
Fazer Bakery Baltic apsver iespēju koncentrēt ražošanu Ogrē


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts