Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

15.05.2012

Jūrmala kopā ar citiem kūrortiem aicinās maskaviešus uzlabot veselību Latvijā

Maskavā no 18. līdz 20. maijam norisināsies Maskavas starptautiskais ceļojumu gadatirgus „MITF 2012”, kurā Jūrmala kopā ar Carnikavas un Siguldas kūrortiem, kā arī Latvijas Viesnīcu un restorānu asociāciju un Krievijas tūrisma aģentūrām „Dialog” un „AB Club” aicinās izstādes apmeklētājus izbaudīt atpūtu un uzlabot veselību Latvijā. Stendā būs pieejami informatīvie materiāli krievu valodā, specializēta informācija par kūrortārstniecību, kā arī īpašas pēdējā brīža atpūtas programmas vasarai un jaunas programmas rudenim.

Lai akcentētu kūrorta ārstniecības un veselības profilakses nozīmi, kā arī prezentētu Latvijas kūrortu piedāvājumu, 18. maijā plkst. 17.00 izstāžu zāles „Gostinij Dvor” 2. konferenču zālē notiks Jūrmalas un Latvijas kūrortu prezentācija, uz kuru aicināti visi interesenti, kā arī profesionāļi un plašsaziņas līdzekļu pārstāvji.

Krievija ir viens no svarīgākiem tūrisma tirgiem Jūrmalā un Latvijā, līdz ar to dalība šajā izstādē ir viens no mārketinga veidiem piesaistīt potenciālus ceļotājus. Jūrmalā viesi no Krievijas 2011. gadā bija vislielākā ceļotāju grupa, to skaits sasniedza 32 000, kas veidoja 30% no tūristu kopskaita.

Izstāde „MITF 2012” ir ne tikai tūrisma nozares profesionāliem, bet vairāk patērētājiem domāta izstāde. Tā norisinās Maskavas centrā un ir viegli pieejama maskaviešiem un apkaimes iedzīvotājiem, kuri to apmeklē, lai izvēlētos, kur ar ģimeni atpūsties vasarā un rudenī. 

Jūrmalas pilsētas domes, Carnikavas novada domes, Siguldas novada domes un Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācijas dalību starptautiskajā tūrisma izstādē „MITF 2012" finansē no Eiropas Savienības aktivitātes „Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings" līdzekļiem saskaņā ar Jūrmalas pilsētas domes un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras noslēgto līgumu Nr. L-ĀTA-12-0824 par projekta Nr. ĀTA/2.3.1.1.1/11/32/011 „Jūrmalas un Latvijas kūrortpilsētu dalība ārvalstu starptautiskajās tūrisma izstādēs un gadatirgos" īstenošanu. 
         
Veronika Ramāne

  

Vēl ziņas

Ir nācis klajā pirmais MICHELIN ceļvedis Latvijā
Ēdienu inovācijas un hibrīdēdieni ilgtspējīgai pārtikas nozarei
Kuldīga aicina uz uguns un šokolādes maģijas piedzīvojumu Kuldīgas Restorānu nedēļā 2023
Cēsu novada Restorānu nedēļa pārsteigs ar garšām un personībām!
Lidostā Rīga atvērts Caffeine


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts