Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

07.08.2016

Jūrmalā gaidāms pasaulē pieprasītākais fadu dziedātājs–Antonio Zambužu

1O. augustā SUMMERTIME – aicina Inese Galante festivālā uzstāsies kritiķu vērtējumā labākais mūsdienu fadu  dziedātājs Antonio Zambužu (António Zambujo, Portugāle), kura pasaules tūres koncerti ir izpārdoti līdz pat 2017. gadam.

Kritiķu atsauksmēs par mūzikas alķīmiķi, siržu un sentimenta virtuozu dēvētais Zambužuplašu atpazīstamību ieguvis ar īpašo spējusavā dziedājumā sapludinā tdažādas stilistikas mūziku. Zambužu neparasti meistarīgi miksē fadu, bosanovu, džezu un kantrī, katrai dziesmai piešķirdams tikpat plašu emociju spektru kā mīlestībai.

Portugāļu un spāņu valodās runājošās zemēs Zambužu dziesmas radiohītu desmitniekos atrodas vairāk nekā 70 nedēļas, ieraksti uzreiz kļūst par platīna albumiem, bet video interneta vietnēs acumirklī gūst miljonu simpātijas. 2015. gadā mākslinieks saņēmis Portugāles Zelta Globusa balvas nominācijās „Labākais dziedātājs” un „Labākā dziesma”.Līdz ar pērn aizsākto pasaules koncerttūriZambužu ieguvis plašu popularitāti Japānā, Brazīlijā, ASV, Kanādā un vēl daudzās Eiropas valstīs. Tāpēc festivāla rīkotāji ir pārliecināti, ka dziedātājsātri iekaros neskaitāmas klausītāju sirdis arī Latvijā.

Dzintaru koncertzālē Zambužu pievienosies operdziedātāja Ilona Bagele ar Astora Pjacollas tango no mūzikas un sajūtu izrādes „Cantando y amando”, kas saņēmusi Lielo Mūzikas balvu.Koncerta biļetes „Biļešu Paradīzes” tirdzniecības vietās visā Latvijā un internetā.


Diāna Galante, festivāla SUMMERTIME – aicina Inese Galante direktore

  

Vēl ziņas

Kas drošāks- steiks vai nageti
Uztura speciāliste Lizete Puga: ieteicamākie ēdieni ķermeņa labsajūtai
Veiksmīgi noritējis seminārs Somijas medijiem un tūrisma nozares pārstāvjiem
Ir nācis klajā pirmais MICHELIN ceļvedis Latvijā
Ēdienu inovācijas un hibrīdēdieni ilgtspējīgai pārtikas nozarei


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts