Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

07.08.2016

Jūrmalā gaidāms pasaulē pieprasītākais fadu dziedātājs–Antonio Zambužu

1O. augustā SUMMERTIME – aicina Inese Galante festivālā uzstāsies kritiķu vērtējumā labākais mūsdienu fadu  dziedātājs Antonio Zambužu (António Zambujo, Portugāle), kura pasaules tūres koncerti ir izpārdoti līdz pat 2017. gadam.

Kritiķu atsauksmēs par mūzikas alķīmiķi, siržu un sentimenta virtuozu dēvētais Zambužuplašu atpazīstamību ieguvis ar īpašo spējusavā dziedājumā sapludinā tdažādas stilistikas mūziku. Zambužu neparasti meistarīgi miksē fadu, bosanovu, džezu un kantrī, katrai dziesmai piešķirdams tikpat plašu emociju spektru kā mīlestībai.

Portugāļu un spāņu valodās runājošās zemēs Zambužu dziesmas radiohītu desmitniekos atrodas vairāk nekā 70 nedēļas, ieraksti uzreiz kļūst par platīna albumiem, bet video interneta vietnēs acumirklī gūst miljonu simpātijas. 2015. gadā mākslinieks saņēmis Portugāles Zelta Globusa balvas nominācijās „Labākais dziedātājs” un „Labākā dziesma”.Līdz ar pērn aizsākto pasaules koncerttūriZambužu ieguvis plašu popularitāti Japānā, Brazīlijā, ASV, Kanādā un vēl daudzās Eiropas valstīs. Tāpēc festivāla rīkotāji ir pārliecināti, ka dziedātājsātri iekaros neskaitāmas klausītāju sirdis arī Latvijā.

Dzintaru koncertzālē Zambužu pievienosies operdziedātāja Ilona Bagele ar Astora Pjacollas tango no mūzikas un sajūtu izrādes „Cantando y amando”, kas saņēmusi Lielo Mūzikas balvu.Koncerta biļetes „Biļešu Paradīzes” tirdzniecības vietās visā Latvijā un internetā.


Diāna Galante, festivāla SUMMERTIME – aicina Inese Galante direktore

  

Vēl ziņas

Restorāna “Hercogs” šefpavārs Andris Rūmītis Jāņos iesaka eksperimentēt ar jaunām garšām
Piesaki savus izcilākos produktus dalībai prestižā pārtikas kvalitātes konkursā The Baltic Taste Award!
Pārtikas uzņēmumi aicināti pieteikt vegāniskus produktus Gada augu produkts 2023
Vēl līdz 31.maijam iespēja nodot pārstrādei metāla virtuves piederumus
Pārgājienu aktīvās sezonas jaunumi


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts