Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

27.04.2020

Jūrmalā durvis ver jauns Maxima veikals, palielinot sociālās distancēšanās iespējas


Lai nodrošinātu reģionu iedzīvotājiem patīkamu iepirkšanos par zemām cenām un vēl lielāku iespēju sociāli distancēties, nedaudz vairāk kā pēc trīs mēnešu rekonstrukcijas Jūrmalā, Nometņu ielā 11/k-13, durvis ver jauns Maxima veikals. Lai Jūrmalas iedzīvotājiem nodrošinātu ātru un ērtu iepirkšanos tuvāk mājām, jaunā Maxima X izveidē investēti vairāk nekā 760 tūkstoši eiro. 

“Priecājamies, ka neskatoties uz pašreiz esošajiem sarežģītajiem ekonomiskajiem apstākļiem, kas radušies ārkārtas situācijas dēļ, varam Jūrmalas iedzīvotājiem sniegt iespēju vienuviet iegādāties visu nepieciešamo par zemām cenām, atverot jaunu veikalu, tādējādi nodrošinot lielāku iepirkšanās platību un iespēju vieglāk ievērot sociālo distanci. Atklāšana norisinās ievērojot visus drošības pasākumus un valdības noteiktos ierobežojumus. Aicinām klientus ievērot 2 metru distanci, nedrūzmēties pie veikalu plauktiem un ievērot visus sociālās distancēšanās noteikumus,” komentē Maxima Latvija vadītājs Viktors Troicins.

Jaunatklātajā “Maxima X” veikalā Jūrmalā, Nometņu ielā 11/k-13, ir pārbūvētās telpas 820m2 platībā, no kuriem 551m2 aizņem tirdzniecības zāle. Darbinieku un pircēju ērtībām ir  pilnībā atjaunota telpu apdare un inženierkomunikācijas, kā arī pārplānotas palīgtelpas. Veikalā ir uzstādīts jauns energoefektīvs LED apgaismojums un ierīkota  jauna ventilācija. Lai uzlabotu ēkas kopējo energoefektivitāti, veiktas izmaiņas ēkas fasādē.

Veikalā ir plašs preču un produktu klāsts kā ikdienai, tā arī svētkiem. Sortimentā ir daudzveidīgs Meistara Marka gatavo maltīšu piedāvājums līdzņemšanai, liela svaigu dārzeņu un augļu izlase, kā arī citi iecienīti produkti.  

Maxima Latvija īpašas rūpes  velta darbinieku un klientu drošībai, lai ārkārtas situācijas laikā nodrošinātu sociālo distancēšanos un pārtikas drošību, tādēļ  īsteno virkni preventīvas un profilaktiskas darbības:
 • Stikla aizsargbarjeras pie kasēm starp klientu un kasieri.
 • Sociālās distancēšanās ierobežojoši pasākumi 2 m rādiusā, kā, piemēram, grīdas uzlīmes, ieprikuma ratiņu izmantošana groziņu vietā, nodrošinot fiziski lielāku barjeru starp citiem klientiem, apsardzes darbienieks uzrauga pircējus, u.c. pasākumi.
 • Stikla aizsargmaskas pašapkalpošanās kasu darbiniekiem.
 • Plaša informatīva kampaņa veikalos, izvietojot materiālus TV ekrānos, veikala radio un plakāti dažādās vietās veikalos ar ieteikumiem, kā samazināt vīrusa izplatību.
 • Nefasētas pārtikas, piemēram, konditorejas izstrādājumu fasēšana.
 • Dezinfekcijas līdzekļi pie veikalu ieejām.
 • Atsevišķi administrācijas darbinieki dodas palīgā kolēģiem no veikaliem, lai spētu efektīvāk organizēt darbu veikalā.
 • Pilnīgi visiem darbiniekiem, kas atbrauc no ārvalstīm, noteikta apmaksāta prombūtne arī, ja nav aizdomas par inficēšanos.
 • Visiem uzņēmuma darbiniekiem ir pieejami roku dezinfekcijas līdzekļi, lai, piemēram, kasieri, esot kasē, varētu parūpēties par tīrām rokām.
 • Rūpējoties par darbinieku imunitāti, tiek nodrošināts bezmaksas ingvers, citrons un medus.
 • Maxima interneta veikala barbora.lv darbiniekiem ir nodrošināti vienreizlietojamie cimdi un roku dezinfekcijas līdzekļi. Tāpat komplektēšanas centros ir nodrošināti termometri darbinieku veselības stāvokļa kontrolēšanai, ja rodas kādas aizdomas.
 • Lai ierobežotu vīrusa izplatību, barbora.lv ir izstrādājuši un klientiem piedāvā jaunu preču saņemšanas veidu, izmantojot bezkontakta piegādi. Un jau tuvākajā laikā “Barbora.lv” nodrošinās pirkumu saņemšanas punktus, aptverot visus Latvijas reģionus – pirkumu saņemšanas punkti būs pieejami 26 Latvijas pilsētu un mazpilsētu “Maxima” veikalos. 
 • Atsevišķu veikalu periodiska īslaicīga slēgšana, lai ierobežotu apmeklētāju plūsmu.
 • Kā arī veicam daudz citus pasākumus vīrusa ierobežošanai, sadarbojoties ar atbildīgajām valsts iestādēm un dienestiem, kā arī nepieciešamības gadījumā ir gatavi īstenot citas papildus aktivitātes.


Liene Dupate-Ugule

  

Vēl ziņas

Aizvadīts jau 3.starptautiskais konkurss ”Learn, Know, Do, Can, Show”
Veiksmīgi noslēgusies AEHT sagatavošanas konference Rīgā
Latvijas pavāru elite nu jau trešo reizi startē Bocuse d’Or Eiropas atlasē, Pasaules prestižākajā pavāru konkursā!
Inovatīvs sadarbības projekts - mobilā mācību lietotne viesmīlības nozarē
Kas drošāks- steiks vai nageti


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts