Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

08.02.2012

Jūrmala „Balttūrā” aicina


Stendā varēs saņemt informāciju par aktualitātēm Jūrmalā, par jauno kanisterapiju, par Kabarē, kurš atsāks savu darbību pēc ilgiem gadiem, par lielajiem sporta maratoniem, par jauno, moderno reitterapijas centru, par vēsturiskā burinieka „Lībava” šā gada piedāvājumu un radošajām, sporta diennakts un dienas bērnu nometnēm Jūrmalā šovasar, kā arī par citiem nozīmīgiem pasākumiem, spa piedāvājumiem, atpūtas un atveseļošanas iespējām Jūrmalas kūrorta rehabilitācijas centros un kūrortviesnīcās, aktīvās atpūtas piedāvājumiem u.c. Izstādes apmeklētājiem būs iespēja saņemt jauno tūrisma brošūru „Jūrmala” un citus tūrisma informatīvos materiālus par visām Jūrmalas tūristu mītnēm, pasākumiem pilsētā, aktīvo atpūtu u.c.

 Jūrmala piedalīsies Latvijas hallē „Apceļo Latviju” ar 36 m² lielu stendu, kurā Jūrmalu pārstāvēs Jūrmalas tūrisma informācijas centrs, kūrortviesnīcas „Baltic Beach Hotel” un  „Pegasa pils”, kā arī kūrorta rehabilitācijas centrs „Jaunķemeri”.

 Jūrmalas tūrisma uzņēmumi sagatavojuši īpašus piedāvājumus dzīvošanai, kūrortārstniecībai un spa procedūrām. Kūrorta rehabilitācijas centrs „Jaunķemeri” dos iespēju iegādāties relaksējošo brīvdienu piedāvājumu „Esi vesels”, kurā par trīs dienu ārstniecību ar daudzveidīgām procedūrām un ārsta apmeklējumu vienai personai būs jāmaksā tikai 87 Ls. Savukārt spa viesnīca „Pegasa Pils” piedāvās romantisku atpūtu divām personām divu dienu garumā par 44 Ls vai trīs dienu garumā par 80 Ls, iekļaujot gan spa procedūras, gan romantiskas vakariņas sveču gaismā. Kūrortviesnīca „Baltic Beach Hotel” izstādes laikā prezentēs savu jauno spa programmu „Mīlestības dārgumi”, kurā paredz gan spa procedūras, gan izsmalcinātas vakariņas „Baltic Beach Hotel” restorānā.

 

Ar savu stendu izstādē piedalīsies arī kūrortviesnīca „Hotel Jūrmala Spa”, kas būs parūpējusies par tikai „Balttour 2012” izstādes apmeklētājiem sagatavotu īpašo piedāvājumu dzīvošanai un spa procedūrām „Hotel Jūrmala Spa”, kā arī izstādes apmeklētājiem uz vietas ļaus izbaudīt bezmaksas spa procedūras sejai un rokām. Ar atsevišķu stendu izstādē piedalīsies arī sanatorija „Jantarnij Bereg”, kā arī vēsturiskais burinieks „Lībava”, kas otro gadu startēs ar savu tūrisma piedāvājumu Jūrmalā.

 

Sabiedrisko attiecību nodaļas speciāliste                                                               Veronika Ramāne

 

  

Vēl ziņas

Aprīlī Latvijas tūristu mītnēs apkalpoto viesu skaits samazinājies par 93,6 %
Igauņu uzņēmējs aicina latviešus iegādāties privātu salu Baltijas jūrā 
Valmiermuižas alus uzsāk piegādes uz jebkuru adresi Eiropas Savienībā
Maxima jaunākajās tehnoloģijās un digitalizācijā investēs vairāk nekā miljonu eiro
Gemoss rīko Andeli, kur tirgoties restorānu, kafejnīcu un konditoreju īpašniekiem


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts