Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

01.04.2011

Jūrmala aktīvi piesaista tūristus no Baltkrievijas

Jūrmala aktīvi piesaista tūristus no Baltkrievijas
Šogad, Jūrmalas pilsētas dome, sadarbībā ar Jūrmalas tūrisma uzņēmumiem, Jūrmalas tūrisma informācijas centra pārstāvniecību Minskā, aviosabiedrību "Air Baltic", Rīgas Tūrisma attīstības biroju Live Rīga un Latvijas vēstniecību Baltkrievijā turpina īstenot mārketinga aktivitātes, lai piesaistītu tūristus no Baltkrievijas.

No 6. – 9.aprīlim, Jūrmalas pilsētas dome tradicionāli piedalīsies tūrisma izstādē "OTDIH" Minskā, kur iepazīstinās ar jaunajiem atpūtas, kūrortārstniecības un ceļojumu piedāvājumiem, ka arī prezentēs tūrisma informatīvos materiālus krievu valodā. Jūrmalas stendā tiks pārstāvētas Latvijas ceļojumu aģentūras "Laimtūre", „Meeting Travel & SPA Consultants”, „Latvia Tours Con-Ex”, "Rix Travel", kā arī kūrorta viesnīca "Hotel Jūrmala Spa ", Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācija, un Jūrmalas Tūrisma informācijas centra pārstāvniecība Baltkrievijā - tūrisma aģentūra "Latinserviss ".

7. aprīlī Latvijas vēstniecībā Baltkrievijā notiks tūrisma profesionāļu darba seminārs, kurā tiks apbalvotas aktīvākās tūrisma aģentūras Minskā 2010.gadā. Darbsemināru organizē Jūrmalas pilsētas dome sadarbībā ar aviokompāniju "AIR Baltic", Rīgas Tūrisma attīstības biroju un Latvijas vēstniecību Baltkrievijā. Darba semināru ar savu produkciju no Latvijas atbalsta AS „Latvijas Balzams”, AS „Dzintars” un SIA „Saldus pārtikas kombināts”. Plānots, ka pasākumu apmeklēs 50 pārstāvji no tūrisma uzņēmumiem Baltkrievijā.

Baltkrievijas tūristi  ir ļoti nozīmīgi Jūrmalai, jo viens ceļotājs vidēji 14 dienas atpūšas kūrortu viesnīcās un kūrorta-rehabilitācijas centros. Arī pēc kopējā ārvalstu tūristu skaita Baltkrievija Jūrmalā ieņem 5. vietu. Tūristu skaits no Baltkrievijas pieaug pavasarī un ziemā, kas ir īpaši svarīgi Jūrmalai, lai veicinātu sezonalitātes samazināšanos.

Jūrmalas pilsētas domes un uzņēmēju dalība starptautiskajā tūrisma izstādē „OTDIH 2011” tiek finansēta no Eiropas Savienības aktivitātes „Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings” līdzekļiem saskaņā ar Jūrmalas pilsētas domes ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru 2011. gada 31. janvārī noslēgto līgumu Nr. L-ĀTA-11-0513 par projekta „Jūrmalas kūrortpilsētas dalība ārvalstu starptautiskajās tūrisma izstādēs un gadatirgos” īstenošanu. Jūrmalas pilsētas dome, kūrortviesnīca „Hotel Jūrmala Spa”, tūrisma aģentūras „Laimtūre”, „Con-ex”, „Meeting Tour” un Latvijas viesnīcu un restorānu asociācija projektā saņem 50% līdzfinansējumu no Eiropas Reģionālās attīstības fonda.
 
 
 
Tūrisma un ārējo sakaru nodaļa


  

Vēl ziņas

Recepte: Roberto Meloni gatavo pastu krēmīgā diļļu mērcē
Latvieši ik gadu izdzer vairāk nekā 1,5 miljonus tasīšu kafijas
Latvijas dabas tūrisma piedāvājums pārsteidz britu tūroperatorus
Ādažu čipsi un Selga triumfē “Gada augu produkts 2023" aptaujā
Svinēsim Jāņus Dzegužkalnā!


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts