Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

29.12.2011

Jenzis restorānu “Rīgas biržā” atklās nākamgad

Restorāns ārzemju mākslas muzejā “Rīgas birža” tiks atklāts nākamgad, nevis šogad, kā sākotnēji bija plānots, biznesa portālam “Nozare.lv” pastāstīja projekta realizētājs un vairāku Rīgas restorānu līdzīpašnieks un uzņēmējs Jānis Jenzis.

Kā norāda Jenzis, “pasākumu režīmā” restorāns mākslas muzejā darbojas jau labu laiku. Šeit tiek rīkoti banketi, kāzas, dažādi korporatīvie pasākumi un privātas ballītes. Ņemot vērā pieprasījumu, darbību patlaban neesot plānots pārtraukt. “Nav papildu motivācijas atvērt restorānu kā tādu, bet varbūt parādīsies,” sacīja uzņēmējs.

Restorānu, kas būtu kā jauns papildinājums līdzšinējam biznesam, plānots atvērt nākamajā gadā. Precīzu restorāna atklāšana datumu Jenzis gan nevarēja nosaukt. ”Šogad paliekam pie banketiem,” norāda uzņēmējs.

Kā norāda Jenzis, to, cik ilgi plānots darboties šādā režīmā, ir grūti prognozēt. “Grūti pateikt. Paši ar interesi vērojam,” klāsta uzņēmējs.

Jau ziņots, ka vairāku Rīgas restorānu līdzīpašnieks un uzņēmējs Jenzis patlaban realizē restorāna projektu Ārzemju mākslas muzejā “Rīgas birža” ar aptuveni 50 000 latu investīcijām.

Biržas telpās jau darbojoties muzeja kafejnīca, savukārt restorāns tikšot mērķēts uz cilvēkiem, kuri Vecrīgā vēlas ieturēt lielākas maltītes. Galvenās investīcijas bijušas tieši mēbelēs un interjera priekšmetos, lai tos pieskaņotu ēkas dizainam.

Restorāna projektu realizē Jenzim daļēji (37% kapitāldaļu) piederošais SIA “Food and Beverages”, kas līdz septembra beigām apsaimniekoja restorānu “Ostas skati”.

SIA “Hospitality Consulting Services”, kas pārvalda vīna bāru “Garage”, restorānu “Vintage” un apkalpo izbraukuma pasākumus, uzņēmējam Jenzim pieder 50% daļu un SIA “Hospitality Professionals” – 30% daļu (kompānija nodrošina viesnīcas “Ramada City Centre Riga” menedžmentu).

Pēdējo pāris gadu laikā Rīgā atvērti vairāki jauni restorāni – demokrātiskais restorāns “Ostas skati”, vīna bārs “Garage”, “Experience Cafe” un restorāns “Kitchen”, kuru līdzīpašnieks ir Jenzis.

Restorāna “Ostas skati” īpašnieka un alkoholisko dzērienu vairumtirdzniecības uzņēmuma SIA “Food and Beverages” apgrozījums 2010.gadā pieaudzis līdz 380 000 latu. Uzņēmums “Food and Beverages”, kas reģistrēts 2009.gada maijā, aizvadīto gadu pabeidzis ar 70 000 latu peļņu.

Vēl viens Jenzim piederošs uzņēmums SIA “Hospitality Consulting Services”, kurš pārvalda pērn novembrī izveidoto bāru “Garage”, restorānu “Vintage” un apkalpo izbraukuma pasākumus, 2010.gadā sasniedzis 160 000 latu apgrozījumu un peļņu 30 000 latu apmērā.


Avots: bar.lv

  

Vēl ziņas

Pārtikas uzņēmumi aicināti pieteikt vegāniskus produktus Gada augu produkts 2023
Vēl līdz 31.maijam iespēja nodot pārstrādei metāla virtuves piederumus
Pārgājienu aktīvās sezonas jaunumi
Kuldīgā tiek atjaunota garda tradīcija "Kūka + kafija"
Fazer Bakery Baltic apsver iespēju koncentrēt ražošanu Ogrē


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts