Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

31.10.2014

Jauni ar dizaina balvu novērtēti «Tork» salvešu dozatoriSalvešu dozatori nodrošina lielisku funkcionalitāti viesu uzņemšanas vietās, taču dažkārt augsta līmeņa iestādēs par tiem pat nedomā, jo esošie risinājumi izjauc kopējo interjera noformējumu un nerada pozitīvu iespaidu viesiem. 

Tomēr tas drīzumā varētu mainīties, ieviešot ar dizaina balvu novērtētos un mūsdienīgos «Tork» salvešu dozatorus. No gluda alumīnija un FSC sertificēta riekstkoka izgatavotie jaunās «Xpressnap® Image» līnijas produkti ir tapuši sadarbībā ar klientiem, un tos ir iedvesmojuši pētījumi par to, kā dizains ietekmē patērētāju uzvedību.


Augsta līmeņa vietās – ātrās apkalpošanas restorānos, maiznīcās, kafejnīcās vai viesnīcu bāros – bieži vien pat nedomā izmantot salvešu dozatorus, jo esošie risinājumi nereti neapmierina dizainam izvirzītās prasības. Šāda izpratne arī pamudināja izstrādāt jauno «Xpressnap® Image» līniju.

- Vietās, kurām ir veltītas lielas pūles, lai iespējami uzlabotu vispārējo iespaidu, katrai detaļai ir jo svarīgāka nozīme. No intervijām, kā arī sadarbības ar klientiem mēs atklājām, ka nav apmierināta vajadzība pēc produkta, kas apvienotu  funkcionalitāti un augstu dizaina līmeni, norāda Dovilė Buinauskaitė, Ziemeļu reģiona produktu un mārketinga vadītāja uz galda novietojamo produktu jomā.

Godalgots dizains
Jaunā dozatoru līnija ietver divus produkta variantus. Pirmo raksturo ciets alumīnija korpuss, savukārt otrs variants ir izgatavots no tīra riekstkoka. Abu dozatoru forma un materiāli ir rūpīgi izvēlēti, lai radītu patīkamu un visaptverošu iespaidu. 
- Visaugstākās kvalitātes materiālu lietojums viesim uzreiz rada iespaidu par kvalitāti, turklāt dozatoru mākslinieciskais veidols piesaista skatu un labi papildina iestādes esošo stilu un apdari, saka Dovilė Buinauskaitė, Ziemeļu reģiona produktu un mārketinga vadītāja uz galda novietojamo produktu jomā.


2014. gadā gan alumīnija, gan riekstkoka «Tork Xpressnap® Image» līnijas produkti saņēma prestižo sarkanā punkta (Red Dot) balvu par produkta dizainu līdz ar šādu žūrijas motivāciju: 
- «Tork Xpressnap® Image» salvešu dozatora harmoniski izliektais stils
pauž funkcionalitāti un eleganci.

Kopā ar klientiem izstrādāts produkts 
Jaunie dozatori ir izstrādāti kopā ar klientiem, kas pārstāv gan restorānus un ātrās apkalpošanas restorānus, gan maiznīcas, kafejnīcas, lidostu atpūtas telpas un viesnīcas. Taču tiem visiem ir kaut kas kopīgs – tie uzskata gaisotni un interjera dizainu par būtisku veiksmes faktoru savā uzņēmējdarbībā. 

«Tork Xpressnap® Image» produkti ir veidoti, ņemot vērā ilgtspējību. Riekstkoka dozators ir izgatavots no rūpīgi audzētas un FSC sertificētas koksnes. 

Turklāt vienas salvetes dozēšana vienā reizē – «Xpressnap®» papildināšanas sistēmas funkcionalitāte – ļauj par 25% samazināt salvešu patēriņu salīdzinājumā ar tradicionālo salvešu dozatoru. 

Pozitīva saikne starp dizaina iespaidu un patērētāju uzvedību
«Xpressnap® Image» līnijas izstrādāšanas iecere atbilst ārējiem pētījumiem par patērētāju uzvedību. Pētījuma rezultāti apstiprina, ka pastāv pozitīva saikne starp iestādes interjeru un viesa vispārējo iespaidu. 


Rezultāti liecina, ka vides mēbeles un dizains ietekmē to, kā patērētāji uztver kvalitātes līmeni, kā arī viņu vēlēšanos tērēt naudu un laiku konkrētajā vietā.1

Pieci fakti par jauno «Tork Xpressnap® Image» līniju:
1. Divi materiāla varianti – alumīnijs un riekstkoks
2. Pieejami divi dozatoru izmēri
3. Riekstkoka dozators ir izgatavots no FSC sertificētas koksnes 
4. 2014. gadā ir saņemta prestižā Sarkanā punkta (Red Dot) balva par produkta dizainu
5. Papildināšanas sistēma ļauj par 25% samazināt papīra patēriņu salīdzinājumā ar tradicionālajiem dozatoriem

Lai saņemtu papildu informāciju:tork.lv

  

Vēl ziņas

Pārgājienu aktīvās sezonas jaunumi
Kuldīgā tiek atjaunota garda tradīcija "Kūka + kafija"
Fazer Bakery Baltic apsver iespēju koncentrēt ražošanu Ogrē
Aizvadīts jau 3.starptautiskais konkurss ”Learn, Know, Do, Can, Show”
Veiksmīgi noslēgusies AEHT sagatavošanas konference Rīgā


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts