Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

03.06.2019

Jaunās Marriott International tīkla viesnīcas Rīgā renovācijā ieguldīti vairāk nekā desmit miljoni eiro

Kopš 2018.gada janvāra notiek renovācijas darbi Baltijā lielākās Marriott tīkla viesnīcas - AC Hotel Riga ēkā. Tā atrodas bijušās viesnīcas Albert Hotel vietā (Dzirnavu 33).Lai atbilstu starptautiskās kompānijas augstajiem standartiem, AC Hotel by Marriott tika modernizētas nama iekšējās sistēmas. 

Pēc renovācijas viesnīcas ēka tiks sertificēta atbilstoši starptautiskajai programmai LEED (Leadershipin Energy and Environmental Design), kas apstiprinās projekta atbilstību visaukstākajam modernās funkcionalitātes un komforta prasību līmenim. Investīcijas renovācijā pārsniedza desmit miljonus eiro. 

Marriott International ir pasaulē lielākais starptautiskais viesnīcu tīkls, kura galvenā mītne atrodas ASV un kurā ietilpst vairāk nekā 6900 objekti un 30 viesnīcu zīmoli 130 dažādās valstīs un teritorijās. 2017.gadā uzņēmums ieņēma 33.vietu žurnāla FORTUNE 100 labāko darba devēju reitingā. 2019.gadā Marriott zīmoli debitēja Somijā, Jaunzēlandē, Lietuvā, Mali un Ukrainā.

Aprīļī Rīgā tika parakstīts trīspusējs līgums par Marriott tīkla jaunās četrzvaigžņu viesnīcas AC Hotel Riga pārvaldīšanu. Līgumu parakstīja Marriott International reģionālais direktors Janušs Mituļskis, SIA Legend hotels Latvija valdes loceklis Tauri Sumbergs un nekustamā īpašuma attīstītāja Vastint Latvia valdes loceklis Romāns Astahovs. Atbilstoši plānam Rīgā pirmā Marriott tīkla viesnīca, AC Hotel Riga, klientiem durvis vērs 2019.gada jūnijā. 

Pēc Tauri Sumberga teiktā, Marriott tīkla parādīšanās Latvijas tirgū būtiski palielinās ASV tūristu pieplūdumu.“Priecājos, ka drīz Rīgā atvērsim Latvijā pirmo un Baltijā lielāko Marriott viesnīcu. Jā, šodien Rīgā darbojas populāru globālo tīklu viesnīcas, taču Marriott lielākā priekšrocība ir 110 miljoni lojālu klientu visā pasaulē. Tas nozīmē, ka, uzzinot par jaunas viesnīcas atvēršanu, milzīgs cilvēku skaits vēlēsies to apmeklēt. Latviju gaida tūristu pieplūdums no jauniem reģioniem, kas labvēlīgi ietekmēs nozares ekonomiskos rādītājus. Marriott viesnīcas atvēršana būtiski palielinās amerikāņu tūristu skaitu, kas ieradīsies Latvijā,” uzskata Sumbergs. 

Legend Hotels&Spas ir starptautisks viesnīcu operators, kas pārvalda viesnīcas Igaunijā, Polijā, Latvijā. 2016.gadā uzņēmums sāka sadarbību ar Marriott International, noslēdzot franšīzes līgumu. Pēc Latvijā pirmās viesnīcas AC Hotel by Marriott Riga atvēršanas uzņēmums veiksmīgi turpinās sadarbību ar lielāko viesnīcu tīklu Marriott International, attīstot viesnīcas Baltijā un citās Eiropas Savienības valstīs. 

Nekustamo īpašumu attīstītājs Vastint Latvia ir renovētās viesnīcas AC Hotel Riga ēkas īpašnieks. Vastint Latvia SIA ietilpst Vastint Group, kas ir starptautisks uzņēmums ar vairāk nekā 25 gadu pieredzi nekustamā īpašuma jomā. Uzņēmums Latvijas tirgū aktīvi strādā no 2003.gada. Galvenie darbības virzieni ir nekustamā īpašuma portfeļa pārvaldīšana un komercīpašumu attīstīšana, kā arī dzīvokļu ēku attīstīšana ar mērķi tos pārdot. 

AC Hotel Riga atklāšana ir plānota 2019.gada 17.jūnijā. Viesnīcā viesus gaida 239 komfortabli numuriņi, četras daudzfunkcionālas konferenču zāles (vislielākās ietilpība - 180 cilvēku),komfortabla lounge zona ar bāru un restorānu lietišķām sarunām un atpūtai, kā arī banketu zāle un moderna sporta zāle ar unikālu skatu uz Latvijas galvaspilsētu, kas atrodas viesnīcas 11.stāvā. 

 Natalija Jegorenkova

Galerija

  

Vēl ziņas

Kas drošāks- steiks vai nageti
Uztura speciāliste Lizete Puga: ieteicamākie ēdieni ķermeņa labsajūtai
Veiksmīgi noritējis seminārs Somijas medijiem un tūrisma nozares pārstāvjiem
Ir nācis klajā pirmais MICHELIN ceļvedis Latvijā
Ēdienu inovācijas un hibrīdēdieni ilgtspējīgai pārtikas nozarei


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts