Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

24.08.2016

Jaunas iespējas restorānu biznesa attīstībai

Aizvadītajā nedēļā Rīgā norisinājās HoReCa tirgus piegādes optimizācijas un lojalitātes programmu seminārs, ko organizēja uzņēmums Smarttek MIXTURΕ.
Par semināra vadītāju tika uzaicināts viens no uzņēmuma iiko atslēgas darbiniekiem – Michael Nemtsan. 

Michaela pārvaldībā ir produktu kompleksa izstrāde iiko Delivery gatavo ēdienu piegādes procesa automatizācijai un pavisam jauna bonusu-depozīta sistēma iiko Card5.

Semināra apmeklētāji varēja uzzināt, kādas piegādes tirgus attīstības tendences tiek novērotas pedējos gados, kā piegāde palīdz palielināt restorāna peļņu, kādas tehniskās iespējaspiegādes procesa automatizācijai piedāvā iikoDelivery. Papildus tika prezentēts pavisam jauna viesu lojalitātes palielināšanas programma no uzņēmuma iiko – sistēma iiko Card5. 

Mēs esam pārliecināti, ka jaunais produkts restorāniem palīdzēs iegūt lojālus viesus, kas regulāri apmeklēs jūsu restorānu. Ar iikoCard5 pārdošana un viesu piesaiste nonāk pavisam jaunā līmenī!

Uzņēmums Smarttek MIXTURE un sistēma iiko Latvijas tirgū ienākuši šī gada februārī. Regulāra jaunu iespēju pievienošana un iiko funkcionalitātes uzlabojumi dod iiko iespēju iet vienā solī ar laiku, attīstoties līdz ar automatizācijas sistēmu pieprasījuma pieaugumu. Šādus seminārus plānots organizēt regulāri, palīdzot restorāniem būt informētiem par jaunumiem un mūsdienīgi uzlabot savu pakalpojumu kvalitāti.

Paldies visiem, kas piedalījas seminārā!
Ja vēlaties uzzināt vairāk par iiko Delivery un iiko Card5, rakstiet, vai zvaniet mums - sarunāsim tikšanās!
info@smarttek.lv
+371 28803447

Kristina Jemeļjanova


www.smarttek.lv
https://www.facebook.com/smartteklv/?hc_location=ufi

  

Vēl ziņas

Riga Street Food festivāls Vecrīgā
ProWein 2023 Diseldorfā
Kafijas tuvākā nākotne: kā mainās nozare un dzēriens mūsu krūzītēs?
Slovēnijā atvērtas jaunas Mogotel pārvaldītas zīmola Ibis Styles viesnīcas
Pasaules labākā vinziņa titulu saņem Raimonds Tomsons


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts