Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

16.09.2011

Jaunā kafija "Grower`s cup" tagad pieejama arī tirdzniecības centrā "Spice"

Pēc inovatīvas tehnoloģijas pagatavotā kafija, kas jau paspējusi gūt atzinību pircēju vidū, tagad pieejama arī veikalā "Eventea", tirdzniecības centrā "Spice".

Tējas veikala "Eventea" sortimentā ir vairāk nekā 100 tējas veidu - klasiskās zaļās un melnās tējas pārbaudītu vērtību piekritējiem, aromatizētas tējas neparastu garšu cienītājiem, augļu tējas mūžīgās vasaras mīļotājiem un Āfrikas tējas eksotikas medniekiem, kā arī kafiju - gan kafijas pupiņas, kuras var gan samalt uz vietas, gan iegādāties tāpat un nu jau arī "Premium Coffee" produkciju "Grower`s cup".

"Paplašināt tirdzniecību plānojam jau ilgstoši. Par labu šim veikalam nolēmām tādēļ, ka pēc tikšanās ar veikala vadītāju un mūsu kafijas degustācijas, uzklausījām pozitīvas atsauksmes un aicinājumu uz sadarbību," "Premium Coffee" vadītājs Guntis Zemļickis

Kafiju "Grower`s cup" var laimēt arī sociālajā portālā "Twitter", piedaloties konkursā un iegūstot iespēju nobaudīt vienu no desmit kafijas veidiem.

"Šai kafijai ir ļoti laba garša un interesants iepakojums. Es noteikti varētu kļūt par cienītāju šai kafijai," atzīst viena no konkursa uzvarētājām, Annija Avotiņa.

Kā liecina komentāri, šī kafija tiek atzīta par īstu baudījumu un konkursa dalībnieku skaits palielinās ar katru dienu. Twitter profila sekotāji atzīst, ka bez kafijas ikdiena ir grūti iedomājama, tāpēc uzņēmums "Premium Coffee" dod iespēju iepazīties, laimēt un ieteikt šo, rūpīgi izraudzīto, kafiju ikvienam.

Daudzveidīgā kafijas garša un aromāts ir tiešs rezultāts pupiņu audzētāju rūpīgajam darbam. Kafijas pupiņas tiek grauzdētas nelielās porcijās, kas piešķir dzērienam unikālu raksturu un atšķir no citām kafijām, padarot tās dzeršanu par baudpilnu mirkli.

Uzņēmuma pārdošanas tīkls tikai šobrīd tiek veidots, bet īstiem kafijas cienītājiem ir iespēja "Grower`s cup" kafiju iegādāties Baldones ielā 6, Jūrmalā vai zvanot uz 22338180, 27098981 .

Par "Premium Coffee"

2010. Gadā "Premium Coffee" uzsāka sadarbību ar dāņu firmu "Coffee Collective" par "Growers cup" izplatīšanu tieši Baltijas valstīs. Neskatoties uz dažādo sfēru piedāvājumu klāstu, firmas kolektīvs tic, ka tieši "Growers cup" tasīte ir tas, kas nepieciešams Latvijā, Baltijas valstīs , un firmai "Premium Coffee".

Avots: Nozare.lv


  

Vēl ziņas

Recepte: Roberto Meloni gatavo pastu krēmīgā diļļu mērcē
Latvieši ik gadu izdzer vairāk nekā 1,5 miljonus tasīšu kafijas
Latvijas dabas tūrisma piedāvājums pārsteidz britu tūroperatorus
Ādažu čipsi un Selga triumfē “Gada augu produkts 2023" aptaujā
Svinēsim Jāņus Dzegužkalnā!


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts