Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

15.09.2011

Jau rīt norisinās konference par jaunākajām tendencēm bioplastmasas jomā Eiropā

Sabiedriskā labuma biedrība „homo ecos:” sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju organizē konferenci „Bioplastmasa – jaunākās tendences Eiropā”, kas notiks š. g. 16. septembrī Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā.

Konference notiks latviešu un angļu valodā, nodrošinot sinhrono tulkojumu. Tajā uzstāsies vairāki starptautiski atzīti eksperti, kā piemēram, John Williams (Lielbritānija), Philippe Dewolfs (Beļģija), Patrick Zimmermann (Vācija), Andrea Bruckner (Austrija), Michael Carus (Vācija), Alberto Castellanza (Itālija), Lija Dukaļska (Latvija), Velta Tupureina (Latvija) u.c. Visu runātāju prezentācijas un citus ar konferenci saistītos informatīvos materiālus konferences dalībnieki saņems DVD formātā.

Konferenci atbalsta viens no lielākajiem bioplastmasas izejvielu ražotājiem „Novamont” un lielākais bioplastmasas preču izplatītājs Latvijā „Green Mood”, kā arī ražotāju atbildības sistēma „Latvijas Zaļais punkts”. Informatīvu atbalstu konferences organizētājiem sniedz „Latvijas iepakojuma asociācija”, “Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības Kamera”, „Latvijas Tirgotāju asociācija” un Eiropas Hitu radio.


Par „homo ecos:”
Sabiedriskā labuma biedrības homo ecos: mērķis ir radīt sociālu kustību, kuras dalībnieki ne vien emocionāli atbalsta videi draudzīgas idejas, bet arī praktizē dzīvesveidu, kas nenodara kaitējumu videi un cilvēkam. Lai to sasniegtu, biedrība homo ecos: īsteno vairākas darbības programmas, rīko sociālās kampaņas (Latvija - zaļākā valsts pasaulē un 10/10/10 - vispasaules zaļo darbu diena) un aicina ar savu padomu dalīties arī Tevi. Biedrība homo ecos: ir aktīva arī sociālajos medijos  - Twitter.com, Facebook.com, Draugiem.lv , Livejournal.com un Youtube.com, sadarbojas ar citām NVO, valsts institūcijām un privāto sektoru, kā arī pauž savu viedokli medijos.

DIENASKĀRTĪBA
EKSPERTI


Sanita Rībena,
homo ecos: izpilddirektore

  

Vēl ziņas

Piesaki savus izcilākos produktus dalībai prestižā pārtikas kvalitātes konkursā The Baltic Taste Award!
Pārtikas uzņēmumi aicināti pieteikt vegāniskus produktus Gada augu produkts 2023
Vēl līdz 31.maijam iespēja nodot pārstrādei metāla virtuves piederumus
Pārgājienu aktīvās sezonas jaunumi
Kuldīgā tiek atjaunota garda tradīcija "Kūka + kafija"


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts