Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

24.10.2011

Jau pavisam drīz tiks noskaidrots visoriģinālākais cilvēks Latvijā

Jau pavisam drīz uzzināsim visoriģinālāko cilvēku Latvijā, kurš 2012.gada februārī dosies uz Losandželosu, lai piedzīvotu ekskluzīvu un pārdrošu bezsvara stāvokļa lidojumu Zero-G lidmašīnā un piedalītos unikālā Stoli ballītē slavenā Playboy dibinātāja Hjū Hefnera savrupmājā Playboy Mansion.

Vērienīgā starptautiskā konkursa Stoli Global Casting Call (Stoli Oriģinālākais cilvēks) pirmajā kārtā Stolichnaya Premium Vodka devās apkārt zemeslodei oriģinālu personību meklējumos. Tai noslēdzoties, ar žūrijas palīdzību ir noteikti 10 Latvijas finālisti, tostarp pazīstamais bārmenis Andris Reizenbergs un pasākumu aģentūras Chocolate Events praktiskais direktors Jānis Spinga.

Konkursa pirmajā kārtā tika iesniegts vairāk nekā 200 anketu ar atbildēm uz četriem jautājumiem. Atbilžu oriģinalitāti izvērtēja un finālam cienīgus dalībniekus izvirzīja īpaša žūrija, kurā darbojās enerģijas pilnā grupas Triānas parks soliste Agnese Rakovska, apburošā TV raidījumu vadītāja Elīna Doļģe un oriģinālais Radio 101 dīdžejs Toms Grēviņš.

Visiem finālistiem patlaban ir dots uzdevums sagatavot 45 līdz 90 sekunžu garu savu oriģinalitāti raksturojošu video. 1.novembrī visi video tiks ievietoti interneta vietnes facebook.com/StoliLatvia sadaļā Oriģinālākais cilvēks. Līdz pat 15.novembrim ikvienam facebook.com lietotājam būs iespēja nobalsot par oriģinālāko dalībnieku un viņa sagatavoto video. Visaugstāk novērtētākā video autors tiks pasludināts par Latvijas visoriģinālāko cilvēku un varēs piedzīvot pārdrošu bezsvara stāvokļa lidojumu, izbaudot kosmiskas sajūtas ar Zero-G, un doties uz vairākus tūkstošus kvadrātmetru lielo Playboy Mansion savrupmāju Losandželosā.

Konkurss Stoli Global Casting Call vienlaikus notiek 14 pasaules valstīs. Tas, kurš ir visoriģinālākais cilvēks Latvijā, tiks paziņots 2011.gada novembra nogalē - pēc tam, kad tiks pārbaudīti balsojuma dati.

Lai piedalītos konkursā, ikvienam interesentam, apliecinot savu oriģinalitāti, bija jāsniedz četras atbildes uz šādiem jautājumiem:

Ja Tava dzīve būtu TV realitātes šovs, kāds būtu tā nosaukums?
Ja Tev būtu superspēks – kas būtu pirmā lieta, ko tu paveiktu?
Ko Tu iegādātos, ja būtu jāiztērē miljons dolāru?
Nosauc aromatizētā degvīna veidu, kuram, Tavuprāt, būtu jābūt pieejamam veikalos, bet tā vēl joprojām tur nav?

Kamēr finālisti filmē video, interneta vietnē facebook.com/StoliLatvia būs iespējams iepazīties ar visu finālistu sniegtajām atbildēm uz šiem jautājumiem.Lelde Sāre,
“P.R.A.E. Sabiedrisko attiecību” projektu vadītāja

  

Vēl ziņas

Aizvadīts jau 3.starptautiskais konkurss ”Learn, Know, Do, Can, Show”
Veiksmīgi noslēgusies AEHT sagatavošanas konference Rīgā
Latvijas pavāru elite nu jau trešo reizi startē Bocuse d’Or Eiropas atlasē, Pasaules prestižākajā pavāru konkursā!
Inovatīvs sadarbības projekts - mobilā mācību lietotne viesmīlības nozarē
Kas drošāks- steiks vai nageti


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts