Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

06.06.2012

Jau jūlijā durvis vērs vienīgais Ražotāju centrs Baltijā

Uzņēmums SIA Kelle Expo, kas līdz šim veiksmīgi organizējis tādas izstādes kā Ražots Latvijā un Ražots Baltijā, šobrīd strādā pie jauna projekta - Baltijas Ražotāju centra, kas atradīsies Rīgā, bijušā tirdzniecības centra Centrex telpās Kārļa Ulmaņa gatvē 114. Plānots, ka Baltijas Ražotāju centrs saviem apmeklētājiem durvis vērs vaļā jau šī gada jūlija pirmajā pusē!
Kā pastāstīja SIA Kelle Expo valdes priekšsēdētājs un Ražotāju centra idejas autors Erlens Kelle, tad šis būs vienīgais šāda veida tirdzniecības centrs visā Baltijā, kur cilvēki varēs ne vien klātienē iepazīties, bet arī uz vietas iegādāties daudzas tepat Latvijā ražotās lietas. Centra koncepcija ir darboties reizē kā izstādei un tirdzniecības vietai, kas savus apmeklētājus gaidīs visa gada garumā. 
Jaunizveidotajā centrā aptuveni 80 procenti ražotāju pārstāvēs Latviju, savukārt - 20 procenti būs viesi no kaimiņu valstīm - Lietuvas un Igaunijas. Baltijas Ražotāju centrs būs lieliska iespēja ikvienam Latvijas iedzīvotājam atbalstīt vietējos ražotājus un iegādāties kvalitatīvas Latvijā ražotas preces. Nereti ir dzirdēts, ka trūkst vienas vietas, kur atrast latviskas dāvanas saviem ārzemju draugiem. Līdz ar Ražotāju centra atvēršanos tas mainīsies!
Baltijas Ražotāju centrā būs pārstāvēta gan Vidzeme un Latgale, gan Kurzeme un Zemgale. Ikviena pašvaldība tiek aicināta atbalstīt sava novada uzņēmējus. Centrā būs iespējams gan izvietot tirdzniecības vietu, gan instalāciju vai kā citādāk prezentēt savu uzņēmumu.

Vēl aizvien turpinās uzņēmēju pieteikšanās Baltijas Ražotāju centram. Uzņēmumi var pieteikties rakstot vai zvanot SIA Kelle Expo valdes priekšsēdētājam Erlenam Kellem pa tālruni +371 29 17 19 17 vai rakstot uz e-pasta adresi: kelle@kelle.lv.   

Vēl ziņas

Pārtikas uzņēmumi aicināti pieteikt vegāniskus produktus Gada augu produkts 2023
Vēl līdz 31.maijam iespēja nodot pārstrādei metāla virtuves piederumus
Pārgājienu aktīvās sezonas jaunumi
Kuldīgā tiek atjaunota garda tradīcija "Kūka + kafija"
Fazer Bakery Baltic apsver iespēju koncentrēt ražošanu Ogrē


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts