Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

08.02.2014

Jameson Latvijas labākajam bārmenim dāvā ceļazīmi uz starptautisku bārmeņu konkursu Dublinā

Ceļazīmi uz vienu no lielākajiem bārmeņu pasākumiem pasaulē - Jameson bārmeņu balli (Jameson bartenders ball) ir ieguvis 2013. gada labākais Latvijas bārmenis Deniss Smirnovs, kurš jūlijā šajā prestižajā pasākumā pārstāvēs Latviju, sacenšoties ar 200 citiem bārmeņiem no visas pasaules. 


6. februārī visā pasaulē tika svinēta Starptautiskā Bārmeņu diena, kuras ietvaros arī Latvijas Bārmeņu federācija (LBF) jau ceturto gadu rīkoja Gada balli. 

Klātesot kuplam LBF biedru, atbalstītāju, draugu un fanu pulkam, restorānā Kaļķu vārti tika noskaidrots Latvijas labākais bārmenis 2013.

 Sīvā cīņā par prestižo titulu vakardien sacentās seši Latvijas bārmeņi – Andris Reizenbergs (B-bārs) un viņa brālis Inguss, kurš ikdienā rūpējas par Gemoss mārketinga aktivitātēm un bārmeņu šoviem, Pēteris Repečko (B-bārs), Deniss Smirnovs (Olympic Voodoo Casino), Lauris Leitis (restorāns Osiris) un Oļegs Hindogins (Tinity bar). 

Konkurss noritēja trīs kārtās, kurās bārmeņiem bija iespēja demonstrēt gan savas radošās prasmes, sajaucot pašu izdomātus kokteiļus, gan arī teorētiskās zināšanas, atbildot uz specifiskiem jautājumiem par dzērieniem un mērojoties atjautībā ar LBF valdi. 
Apkopojot visās kārtās gūtos punktus, uzvaras lauri kopā ar vērtīgo Jameson ceļazīmi nonāca Denisa Smirnova rokās, kurš neviltotas žūrijas simpātijas iemantoja ar paša izdomātu baltos dūmu mutuļos pasniegtu kokteili Lavandas melodija. 

Sacensības notika spraigā atmosfērā, kas atbilda arī pašu bārmeņu ikdienas darbam, kurā nepārtraukti jāeksperimentē. „Mēs bijām ekstremālos apstākļos, kur cīnījāmies līdz pēdējam. Bārmeņi ir pieraduši, ka visam jābūt skaidri un skaisti, bet konkursa laikā pat nebija pietiekami daudz laika pārdomāt – vai nu tu zini, kā rīkoties, vai arī zaudē. Tā ir nestandarta situācija bārmeņiem, es to sauktu par smadzeņu sprādzienu. Taču mēs pierādījām, ka esam labākie jomas profesionāļi. Konkursa rezultāti ir godīgs rādītājs, kas noteikti motivē arī pārējos Latvijas bārmeņus tiekties pēc rezultātiem,” par sacensību norisi spriež uzvarētājs Deniss.
Pēc uzvarētāja paziņošanas Deniss līdztekus Latvijas labākā bārmeņa titulam saņēma arī īpaši vērtīgu dāvanu no Jameson – ceļazīmi uz starptautiskām bārmeņu sacensībām, par ko Deniss pauda lielu gandarījumu: „Es esmu paliecināts, ka man pietiek zināšanu, prasmju un radošuma, lai labi parādītu sevi arī Dublinā un godam demonstrētu Latvijas bārmeņu statusu citu profesionāļu acīs.”
Starptautiskais bārmeņu pasākums Jameson bārmeņu balle notiks Jameson viskija dzimtenē, Īrijas galvaspilsētā Dublinā no 6. līdz 9. jūlijam, pulcējot vienkopus 200 pasaules labāko bārmeņu.

Pasākuma ietvaros bārmeņiem būs iespēja apmeklēt Jameson rūpnīcu Midltonā un piedalīties galvenajā pasākumā - bārmeņu ballē, kur labākie no labākajiem pasaules bārmeņiem rādīs savas iemaņas, piedaloties bārmeņu konkursā.

Jameson zīmola vadītāja Latvijā Liene Pumpure: „Izvērtējot, kuram Latvijas bārmenim piešķirt vērtīgo ceļazīmi uz Jameson bārmeņu balli, kompānijai Pernod Ricard Latvija bija būtiski, lai izraudzītais bārmenis būtu ieguldījis darbu, ilgtermiņā pamazām vācot punktus, lai sasniegtu uzvaru Latvijas mērogā. 

Pateicoties LBF rīkotā bārmeņu konkursa stratēģijai, kas visa gada garumā punktos novērtē LBF bārmeņu aktivitātes, kurās viņi gan attīsta sevi, gan ceļ Latvijas profesionālo bāru kultūras līmeni, esam droši, ka balva nonākusi īstajās rokās un Deniss godam pārstāvēs Latviju pasaulē.” 

  

Vēl ziņas

Aizvadīts jau 3.starptautiskais konkurss ”Learn, Know, Do, Can, Show”
Veiksmīgi noslēgusies AEHT sagatavošanas konference Rīgā
Latvijas pavāru elite nu jau trešo reizi startē Bocuse d’Or Eiropas atlasē, Pasaules prestižākajā pavāru konkursā!
Inovatīvs sadarbības projekts - mobilā mācību lietotne viesmīlības nozarē
Kas drošāks- steiks vai nageti


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts