Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

07.03.2012

Izstādes "Māja I 2012" apmeklētāji no 15. līdz 18. martam Ķīpsalā varēs iepazīties ar jauniem un unikāliem ražojumiem, uzlabotām tehnoloģijām un neredzētiem būvniecības un remonta risinājumiem.

Ķieģeļu sērija ar jaunu ”KARE” virsmu 
Pasaules vadošā keramikas būvmateriālu ražotāja "Wienerberger" inženieru un tehnologu pedantiskais darbs ir vainagojies ar rezultātu – ķieģeļu sēriju ar jaunu virsmu ”KARE”. Jaunumam ir pieejamas četras variācijas: sarkans, kas veidojas standarta māla apdedzināšanas procesā, terra, kas veidojas māla ar mangāna piedevu apdedzināšanas procesā, kā arī sarkans reducēts un terra reducēts, kas tiek ražoti, uz laiku pārtraucot skābekļa padevi, kad temperatūra krāsnī sasniedz 970 °C. Tā veidojas raibi ķieģeļi ar sarkanmelnu vai brūnmelnu nokrāsu. Visiem ķieģeļiem ir FAT formāts (izmēri 250x85x65 mm). 

Pretvēja izolācijas plāksne ar speciālu ugunsdrošu pārklājumu
Labāko pretvēja aizsardzību augstceltnēm – akmens vates plāksni ar speciālu pārklājumu "Paroc Cortex" – izstādē prezentēs SIA "Paroc". Plāksne vienlaicīgi aizsargā pret vēju, izolē skaņu un ir lieliska siltumizolācija, kas ēkai rada labu elpotspēju. "Paroc Cortex" precīzi atbilst ugunsdrošības prasībām, definētām U1 un U2 uguns noturības pakāpes būvēm.Akustiskie paneļi no Portugāles
Reverberācija, trokšņu caurlaidība un telpas rezonanse... tās ir problēmas, kuras atrisināt izstādē piedāvās viens no vadošajiem apskaņošanas un akustisko sistēmu projektēšanas uzņēmumiem Latvijā – SIA „3S”. Uzņēmums prezentēs akustiskos paneļus, kas uzlabo telpas akustiskās īpašības, un, sadarbībā ar akustikas ekspertiem no firmas „Prestige”, piedāvās izprojektēt paneļu izvietošanas shēmu. Tāpat „3S” izstrādā akustiskos projektus un veic arī paneļu uzstādīšanu!


Ārējās horizontālās žalūzijas 
"RIPO International" aicina gatavoties vasaras sezonai un izstādē prezentēs jaunumu – ārējās horizontālās žalūzijas gaismas regulēšanai un telpas pasargāšanai no uzkaršanas vasarā. Ir iespējama pakāpeniska gaismas regulēšana līdz pat pilnīgam aptumšojumam. Tādējādi tiek ekonomēta enerģija, kas ir nepieciešama ventilācijas un kondicionētāju darbam. Žalūzijas sastāv no kastes, vadulām un profiliem, kuru savērsumu var regulēt gan automātiski, vai pacelt pilnībā.

ULTRA cauruļu produktu līnija 
"Uponor" uzsāktais kurss uz videi draudzīgāku, resursus taupošāku un ekspluatācijā drošu kanalizācijas cauruļu no polipropilēna radīšanu ir vainagojies ar panākumiem. Ar nepārspējamo ilgmūžību apveltītajām "Ultra Rib2" caurulēm šajā gadā pievienojas "Ultra Double"  – caurules ar integrētu uzmavu un modernās "Ultra Classic" – tradicionālas gludsienu caurules no polipropilēna ar modernizētu trīs slāņu sastāvu. Tagad "Ultra" kanalizācijas cauruļu ģimene no polipropilēna aptver pilnu cauruļu diametru gammu no 10 cm līdz pat 1,2 m.  


Gaisa ūdens ģenerators
Kvalitatīvu dzeramo ūdeni var iegūt arī no gaisa – apliecina SIA "AHM Victory", piedāvājot gaisa ūdens ģeneratoru. Tā ir ierīce, kas telpas gaisā esošo mitrumu kondensē un pārveido augstas kvalitātes dzeramajā ūdenī. Saražotais ūdens tiek uzkrāts speciālās šim nolūkam paredzētās tilpnēs. Ģenerators darbojas gan kā ūdens ražotājs, gan kā mitruma regulators. Aparāts nodrošina arī labvēlīgus apstākļus elektropreču ilglaicīgai darbībai. Turklāt to var izmantot arī kā pilsētas pieslēguma ūdens attīrīšanas un sterilizācijas sistēmu.RILAKDEKOR sērijas dekoratīvās krāsas un apmetumi
Rīgas laku un krāsu rūpnīca piedāvā jauno "Dekor" dekoratīvās krāsas un apmetumi sēriju, kas sniedz iespēju uz sienām izveidot daudz un dažādas iespaidīgas faktūras, kas radītas lai pasvītrotu skaistumu un izsmalcinātību jebkurā sabiedriskā vai dzīvojamā telpā, neatkarīgi no tā vai dekorējamā telpa būtu ofiss, dzīvoklis vai māja. "RILAKDEKOR" produkti paver visplašākās iespējas ne tikai krāsas, bet arī reljefa faktūras izvēlē. Bagātīga krāsu gamma kombinācijā ar dažādu faktūru uz vienas virsmas paver visplašākās perspektīvas pašu neparastāko radošo ideju realizācijai.

Masāžas vannās ar dezinfekcijas sistēmu
SIA "Helmiks" prezentēs ASV firmas "Sundance Spas" masāžas vannas, kuras tikai no 2012. gada tiek aprīkotas ar UV ūdens dezinfekcijas sistēmu "ClearRay", kas samazina ķimikāliju lietošanu par 99,90%. Ultravioletās dezinfekcijas lampas, kas iestrādātas masāžas vannās, dzidrina ūdeni un novērš nepatīkamo aromātu, novērš ādas kairinājumu un iekaisumu, pilnībā iznīcina baktērijas un vīrusus.    

Modificēti ģipša lējuma paneļi
Dekoratīvo apmetumu ražotājs "Armourcoat Surface Finishes" kā jaunumu un papildinājumu dekoratīviem, gludi pulētiem un faktūrās daudzveidīgiem apmetumiem ir izstrādājis un ieviesis modificēta ģipša lējuma paneļus "Sculptural Panels", kas ietver jau gatavu ģipsī vai akmens masā atlietu dažādu ornamentu un ģeometrisku zīmējumu kolekciju – reljefus ciļņus, kuri montējami uz interjera sienas.  Jaunumu varēs apskatīt izstādē "Apdares studija" ekspozīcijā.

Izstādes darba laiks: 
15. marts 10.00–18.00
16.–17. marts 10.00–19.00
18. marts 10.00–17.00

Ieejas biļešu cenas:
Ieejas biļete – Ls 3,50 
Pensionāriem, skolēniem, studentiem – Ls 3,00 
Bērniem līdz 7 gadu vecumam – bez maksas!
Ģimenes biļete (2 pieaugušie un 2 bērni līdz 18 gadu vecumam) – Ls 8,00

Grupu (10+) biļešu cenas: 
Skolēnu grupas ieejas biļete – Ls 2,00 (vienai personai) 
Studentu grupas ieejas biļete – Ls 2,50 (vienai personai)


Aiga Kupre-Vociša, "Māja I" sabiedrisko attiecību projekta vadītāja 

  

Vēl ziņas

Recepte: Roberto Meloni gatavo pastu krēmīgā diļļu mērcē
Latvieši ik gadu izdzer vairāk nekā 1,5 miljonus tasīšu kafijas
Latvijas dabas tūrisma piedāvājums pārsteidz britu tūroperatorus
Ādažu čipsi un Selga triumfē “Gada augu produkts 2023" aptaujā
Svinēsim Jāņus Dzegužkalnā!


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts