Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

10.11.2010

Izstādē “Darbs un karjeras iespējas 2010” piedāvās darba vakances

Izstādē “Darbs un karjeras iespējas 2010”, kas notiks 12. un 13. novembrī Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, būs uzņēmumi, kas meklē darbiniekus brīvajām darba vietām.

“CV-Online” stendā jebkurš Latvijas iedzīvotājs varēs aizpildīt anketu, lai pieteiktos tautas skaitītāja vakancei. Potenciālajam tautas skaitītājam jābūt teicamām latviešu un krievu valodas zināšanām, kā arī prasmei strādāt ar datoru. Tautas skaitīšana Latvijā notiks no 2011. gada 1. marta līdz 31. maijam, un tās laikā visā Latvijā tiks nodarbināti 2137 cilvēki.

DnB NORD Banka informēs par iespējamām prakses vietām studentiem ekonomikas, lietvedības, finanšu, IT, mārketinga un audita jomās. Bankas speciālisti iepazīstinās ar bankas darbību, specifiku un atbildēs uz visiem interesējošajiem jautājumiem par prakses iespējām bankā, kā arī vakancēm bankā, kas piemērotas pilna vai daļēja laika studentiem.

“Rimi Latvia” stendā apmeklētāji varēs iegūt informāciju par darba piedāvājumiem visdažādāko nozaru speciālistiem (pārdevēji-kasieri, pavāri, maiznieki, preču speciālisti, veikala vadītāji, pārdošanas vadītāji u.c.) “Rimi Latvia” birojos un veikalos, kā arī prakses vietām skolēniem un studentiem. Interesenti varēs saņemt konsultācijas, aizpildīt anketas un reģistrēties datu bāzē, iesniegt CV.

SIA “Maxima Latvija” stendā izstādes apmeklētāji varēs uzzināt visu par darbu “Maxima” veikalos un birojā, aizpildīt pieteikuma anketas, kā arī demonstrēt savu atjautību. Apmeklētājus gaidīs noderīgas dāvanas, iespēja fotografēties un arī kāds pārsteigums.

“iSURVEY”, Norvēģijas uzņēmums, kas nodrošina profesionālus jūras piekrastes zonas pakalpojumus vēlas palielināt darbinieku skaitu un meklē tehniski izglītotus cilvēkus – ģeodēzistus, elektromehāniķus, zemes ierīkotājus, hidrogrāfus –, kas vēlētos strādāt par jūras piekrastes zonas mērniekiem.

Starptautisks uzņēmums “Baltic Workforce”, kas nodarbojas ar cilvēkresursu piesaisti un personāla īres pakalpojumiem piedāvā īstermiņa un ilgtermiņa darbus kvalificētiem un mazkvalificētiem darbiniekiem dažādās nozarēs Dānijā: lauksaimniecībā, mežkopībā, pārtikas industrijā un celtniecībā. Interesenti varēs saņemt konsultācijas, aizpildīt anketas un reģistrēties datubāzē, kā arī iesniegt CV.

Šveices personāla darbiekārtošanas aģentūra “Helvetia Medicum”, kas pieder starptautiskajam uzņēmumam “Personnel International Goup”, piedāvās prestižu un labi apmaksātu darbu Šveicē medmāsām, medicīnas asistentiem un dažādu specialitāšu ārstiem. Piedāvās vakances arī veco un slimo ļaužu aprūpē. Visiem pretendentiem obligāta prasība - vācu, itāļu vai franču valodas zināšanas. Izstādes laikā visiem interesentiem būs iespēja saņemt konsultācijas, pieteikties uz vakancēm iesniedzot savu CV vai aizpildot anketu.

Arī Eiropas Nodarbinātības dienestu tīkla (EURES) stendā Vācijas un Lielbritānijas EURES konsultanti informēs par vakancēm medicīnas darbiniekiem.

Tiks piedāvātas arī vakances citos uzņēmumos. Vairāk par izstādi: www.bt1.lv/dki.

Izstādi rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 sadarbībā ar interneta personāla atlases uzņēmumu “CV Online” un Nodarbinātības valsts aģentūru (NVA).

Ieejas maksa izstādē “Darbs un karjeras iespējas 2010” – tikai Ls 0,50!
Darba laiks: 12. un 13. novembrī 10.00–18.00

Papildu informācija:
Inese Libere, BT 1 mediju koordinatore
Tālr.: 67065011, GSM: 29450037
E-pasts: inese.libere@bt1.lv

  

Vēl ziņas

Pārtikas uzņēmumi aicināti pieteikt vegāniskus produktus Gada augu produkts 2023
Vēl līdz 31.maijam iespēja nodot pārstrādei metāla virtuves piederumus
Pārgājienu aktīvās sezonas jaunumi
Kuldīgā tiek atjaunota garda tradīcija "Kūka + kafija"
Fazer Bakery Baltic apsver iespēju koncentrēt ražošanu Ogrē


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts