Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

30.12.2015

Izdots buklets “Why Visit Latvia”

Ar nepacietību gaidīts, bet nu gada nogalē arī sagaidīts – Latvijas tūrisma izdevums “Why Visit Latvia” (kāpēc apmeklēt Latviju).

Bukleta sagatavošana notikusi saskaņā ar mūsu tūrisma nozarei patīkamo un publicitātes sekmēšanai tik vērtīgo faktu, ka plaši pasaulē populārais ceļvežu izdevējs “Lonely Planet” piešķīris Latvijai titulu “Best in Travel 2016” (Labākais tūrismā 2016. gadā) un iekļāvis to nākamajā gadā apmeklējamo pasaules valstu sarakstā.  

Ar Tūrisma attīstības valsts aģentūras (TAVA) gādību tapušais izdevums veidots redakcionāli neatkarīgi. “Lonely Planet” speciālisti paši rakstījuši tekstu, fotografējuši, maketējuši un paši arī nodrukājuši pēc formāta nelielo, bet saturiski ietilpīgo, vizuāli izteiksmīgo un ērti lietojamo bukletu “Why visit Latvia”.

Izdevēji devuši arī savu atbildi uz bukleta nosaukumā minēto jautājumu un uzskaitījuši, viņuprāt, 10 mūsu galvenās tūrisma vērtības.

Vecrīga ar viduslaiku apbūvi un saulainiem skvēriem. Jūgendstila mantojums. Skaistas pludmales. Senas pilis. Rundāles pils. Pasakaini meži. Gleznainas mazpilsētas. Marka Rotko mākslas centrs. Nervus kutinoša pieredzes iespēja (Karostas u. c. ekstrēmi piedzīvojumi). Mūsdienīga pavārmāksla.

Bukletu rotā gan “Best in Travel 2016” un “Lonely Planet” logotips, gan Latvijas tūrisma sauklis “Latvia. Best Enjoyed Slowly” (Apceļo Latviju bez steigas).

Izdevuma metiens ir 20 tūkstoši eksemplāru, valoda – angļu.

Inta Briede

  

Vēl ziņas

Latvijas uzņēmums Mogotel atver jaunu viesnīcu Tallinā
Vīnziņa padomi izvēloties dzirkstošo vīnu
3 noderīgi padomi veselīgam un garšīgam svētku galdam bērniem
Gandrīz puse aptaujāto Latvijas jauniešu vēlas ēst mazāk dzīvnieku produktu
Daudzās Latvijas ģimenēs maltītes gatavo kopā ar bērniem


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts