Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

02.09.2011

“Inovācija pārtikai” izstādē “Riga Food 2011”

No 7. līdz 10. septembrim Latvijas Tehnoloģiskais centrs sadarbībā ar Eiropas Biznesa atbalsta tīklu Latvijā (www.een.lv) jau vienpadsmito reizi piedalīsies starptautiskajā izstādē “Riga Food 2011”, organizējot stendu “Inovācija pārtikai”. Stendā būs apskatāmi pārtikas nozares jaunumi no Latvijas universitātēm un pētniecības institūtiem, kā arī citām biznesa atbalsta struktūrām.

Inovatīvi produkti no biznesa inkubatoriem

Papildus jau tradicionālajai ekspozīcijai darbosies arī Animācijas stends, kas izklaidēs un izglītos gan lielos, gan mazos izstādes apmeklētājus. Šogad stendā jaunums - piedalīsies arī biznesa inkubatori un to atbalstītie pārtikas nozares uzņēmumi, kas izstrādājuši (vai pilnveido) kādus inovatīvus, ar pārtikas nozari saistītus produktus. Biznesa inkubatorus no Liepāja, Ventspils un Cēsīm stendā pārstāvēs SIA “Graliņi”, SIA “Bimil”, SIA “Medus pils”, SIA “Suladem” un SIA “Durbes Veltes”.

Starptautisks brokerpasākums sadarbības veicināšanai

Arī šajā gadā Latvijas Tehnoloģiskais centrs izstādē “Riga Food” organizē brokerpasākumu, kurā piedalīsies uzņēmumi, zinātniskās iestādes un tehnoloģiskie centri no Latvijas, Lietuvas, Polijas, Somijas, Dānijas, Spānijas, Itālijas un Izraēlas.

Brokerpasākums ir lieliska iespēja uzņēmējiem un zinātniekiem tikties izstādes ietvaros, lai pārrunātu sadarbības iespējas. Šobrīd iesniegti ap divdesmit tehnoloģisko profilu saistībā ar funkcionālo pārtiku, veselīgas pārtikas ražošanas tehnoloģijām, pārtikas drošību, kā arī iepakošanas specifiku. Iesniegti ari partneru meklēšanas profili starptautiskiem pētniecības un attīstības projektiem pārtikas jomā. Papildus informācija par dalību brokerpasākumā - Jānis Fomins: jfomins@edi.lv, +371 6754 0703.

Latvijas pārtikas nozares seminārs

Izstādes ietvaros Latvijas Tehnoloģiskais centrs organizē starptautisku semināru “Latvian Agrofood sector for international markets”, kas būs pieejams visiem izstādes dalībniekiem, lai iepazītos ar Latvijas pārtikas nozares specifiku. Pasākumā ieskatu par Latvijas pārtikas nozares struktūru un apjomiem, importu, eksportu un nozares jaunumiem sniegs pārstāvji no LR Zemkopības ministrijas, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras, Latvijas Lauksaimniecības universitātes un LR Patentu valdes. Dalību semināram pieteikuši jau klausītāji no Spānijas, Itālijas, Beļģijas, Nīderlandes, Francijas, Vācijas, Lielbritānijas, Somijas, Dānijas, Polijas, Bulgārijas, Ungārijas un Latvijas. Pasākuma programma pieejama www.innovation.lv sadaļā Jaunumi.

  

Vēl ziņas

Pārtikas uzņēmumi aicināti pieteikt vegāniskus produktus Gada augu produkts 2023
Vēl līdz 31.maijam iespēja nodot pārstrādei metāla virtuves piederumus
Pārgājienu aktīvās sezonas jaunumi
Kuldīgā tiek atjaunota garda tradīcija "Kūka + kafija"
Fazer Bakery Baltic apsver iespēju koncentrēt ražošanu Ogrē


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts