Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

12.05.2020

Inese Galante aizsāk zibakciju Viva Latvija


Sociālajos tīklos sākusies zibakcija Latvijas iedzīvotāju atbalstam Viva Latvija, kuru uzsākusi pasaulē visiem zināmā operdziedātāja, neskaitāmu koncertu, festivālu, talantu muzikālā konkursa un festivāla Summertime mūza un organizatore Inese Galante.

“Mani uzrunāja Neatliekamās medicīniskas palīdzības dienesta, brigāžu atbalsta centra Krasts vadītājs Rafaels Ciekurs un lūdza īpaši pacientiem un medicīnas darbiniekiem izpildīt skaņdarbu Ave Maria fon Giulio Caccini. Kopā ar Andreju Osokinu mēs ierakstījām video, un man radās ideja par radošu projektu kopā ar draugiem – Latvijas un ārvalstu izpildītājiem, mūziķiem un citām radošām personībām. Mēs visi ar viedierīcēm ierakstītu savu īsu uzstāšanos ar laba vēlējumiem Latvijas iedzīvotājiem, kuri tāpat kā mēs visi pagaidām nevar baudīt satikšanās koncertos un festivālos,” stāsta Inese Galante. 

Zibakcijā, kuras nosaukums ir Viva Latvija, jau piedalījies pianists Reinis Zariņš, čellists, grupas DaGamba dalībnieks Valters Pūce, televīzijas raidījumu vadītājs Valters Krauze, nīderlandiešu saksofonists Henks van Teilerts, džeza dziedātāja no Francijas Mina Agosi, džeza pianists Daniils Krāmers, itāļu dziedātājs Džovanni Kostello, vācijas diriģents Ekharts Viciks un citi. Mākslinieki publicē video savos sociālo tīklu profilos ar tēmturiem #VivaLatvija un #VivaLatvijaIneseGalante.

Inese Galante aicina Latvijas mūziķus, māksliniekus un visus interesentus pievienoties akcijai, dalīties ar savu daiļradi, pozitīvo garastāvokli un uzmundrināt Latvijas iedzīvotājus. 

Ineses Galantes un Andeja Osokina video: https://www.facebook.com/inessagalante/posts/1293776577500355

Irēna Drozdova 

  

Vēl ziņas

Piesaki savus izcilākos produktus dalībai prestižā pārtikas kvalitātes konkursā The Baltic Taste Award!
Pārtikas uzņēmumi aicināti pieteikt vegāniskus produktus Gada augu produkts 2023
Vēl līdz 31.maijam iespēja nodot pārstrādei metāla virtuves piederumus
Pārgājienu aktīvās sezonas jaunumi
Kuldīgā tiek atjaunota garda tradīcija "Kūka + kafija"


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts