Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

06.11.2015

iKarote


Pirmajā aplūkošanas brīdī šī izskatās pēc visparastākās koka karotes ar melnu kātu. Taču patiesībā šim melnajam kātam ir sava funkcija. Vai vari iedomāties, kāda tā ir?


Sadzīves priekšmetiem, ko regulāri izmantojam, ir grūti iedomāties vēl kādu pielietošanas veidu, jo esam pārāk pie tiem pieraduši. Taču, kad parādās kāda problēma, tad sākam arī meklēt orģinālus, vienkāršus vai inovatīvus risinājumus, ņemot talkā to, kas reāli mums pieejams. Piemēram, vai esat kādreiz iedomājušies, ka jūsu virtuvē lietotajai karotei varētu būt vēl kāda funkcija? Un ja tā, tad kāda tā būtu?  Firma "Umbra" par to ir padomājusi un, ejot līdzi laikmeta aktualitātēm, ir laidusi klajā jaunu produktu - iKaroti (iSpoon), kas palīdz apvienot gatavošanu un moderno tehnoliģiju lietošanu virtuvē.


Dizainerim Džordanam Mērfijam (Jordan Murphy) bija apnicis, ka gatavojot maltīti, kuras recepte ir izlasāma planšetdatorā, tā ekrāns vienmēr tiek pamatīgi noķēpāts, jo rokas gatavošanas procesā, protams, nav tīras, tāpēc viņš radīja šo gaumīgo hibrīdu - no vienas puses karote, bet no otras - silikona kociņš planšetei. Orģināls un vienkāršs veids kā atrisināt problēmu, neapgrūtinot sevi ar vēl jauniem priekšmetiem virtuvē!Protams, ikviens kārtīgs gatavotājs var paredzēt arī šīs karotes nepilnības - ja karote tiešām tiek izmantota ēdiena gatavošanā, tad uz tās noteikti ir kādas ēdiena, mērces vai mīklas paliekas, kas tik un tā var uzkrist uz ekrāna, tāpēc pilnībā pasargāt planšeti no traipiem, iespējams, neizdosies. Un nevajadzētu tomēr aizmirst pašu galveno - lai gatavotā maltīte izdodas garda un patīkama!

Avots: Pavāru klubs

  

Vēl ziņas

Uzsākta procedūra aizsargātas ģeogrāfiskās izcelsmes norādes Salacgrīvas nēģi reģistrācijai
Rimi uzsāk kustību -Labākai dzīvei
Pieteikšanās dalībai 49. gadatirgū sāksies 4. februārī
airBaltic 2018. gadā pārvadājis rekordlielu pasažieru skaitu – 4,1 miljonu
Rīga pretendē uz Eiropas labākā tūrisma galamērķa titulu 2019.gadā


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts