Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

05.06.2020

Igauņu uzņēmējs aicina latviešus iegādāties privātu salu Baltijas jūrā 


Privātās salas Vīrelaidas (Viirelaid) īpašnieks un uzņēmējs Prīts Vilemsons (Priit Vilemson) 13. jūnijā rīko Atvērtās salas dienas, kuru laikā būs iespēja baudīt visas salas dotās iespējas, lai interesenti varētu pārliecināties par potenciālo pirkumu. 
 
Atvērtās salas dienas notiks sestdien 13.jūnijā. Viesiem būs iespēja aplūkot jūrā dzīvojošos roņus, braukt ar SUP dēli, kaitbordu, veikbordu, iet saunā un nodarboties ar citām aktīvām nodarbēm. Tāpat uz salas uzstāsies dīdžeji Ex Da Bass un Edgars Bercis. 
 
“Sala ir brīnišķīga vieta, lai baudītu jebkuru no dzīves skaistajiem brīžiem. Šeit var izbaudīt absolūtu mieru, vērojot pasakainus saulrietus roņu sabiedrībā. Var skaisti un krāšni svinēt kāzas. Kā arī uzņēmumi brauc taisīt saliedēšanās pasākumus vai sporta spēles. Iespējas šeit ir tik pat daudz kā iztēlei” tā par pašu salu izsakās tās īpašnieks Prīts. 
 
Doma pārdot salu uzņēmējam radusies pēc kādas sarunas ar latviešiem, kuri apgalvoja, ka igauņi nozaga letiņiem piederošo Roņu salu. Viirelaid īpašnieks Prīts šo sarunu paturējis prātā un pašam paplašinoties vēlas dot dienvidu kaimiņiem iespēju tikt pašiem pie savas zemes Baltijas jūrā. 
 
Latviešiem tuvākā vieta no kuras Vīrelaidas darbinieki cilvēkus var aizvest uz salu ir Virtsu osta, kas atrodas mazāk kā stundas braucienā no Pērnavas. Pēc tam kapteiņi 15 minūšu garā braucienā ved cilvēkus uz salu ar motorlaivu. Kopumā nonākšana uz privātās salas prasa nieka 3 stundas. Ja laiks ir ierobežots, tad potenciālie klienti tiek gaidīti ar helikopteru. Lidojums no Rīgas aizņem vien 45 minūtes. 
 
Vairāk par pieteikšanos “Atvērtajām salas dienām” mēklē nopercsalu.lv.

Vīrelaida atrodas Baltijas jūrā starp Sāremā salu un Igauniju. Tās vēsturiskais nosaukums ir Paternoster (“Mūsu Tēvs” latīņu valodā) un tā pirmo reizi ir minēta jau 1556. gadā. Uz salas pašlaik atrodas bāka, baznīca, piestātne, saimniecības un citas ēkas. Tās platība ir 81 hektārs un uz tās dzīvo 4 cilvēki. Vīrelaidas bāka ir vecākā zināmā metāla bāka Igaunijā.


Papildu informācija:

Renāte Eizāne
Vīrelaidas mārketinga vadītāja
E-pasts: renate.eizane@gmail.com
T. +37126435348


Galerija

  

Vēl ziņas

Recepte: Roberto Meloni gatavo pastu krēmīgā diļļu mērcē
Latvieši ik gadu izdzer vairāk nekā 1,5 miljonus tasīšu kafijas
Latvijas dabas tūrisma piedāvājums pārsteidz britu tūroperatorus
Ādažu čipsi un Selga triumfē “Gada augu produkts 2023" aptaujā
Svinēsim Jāņus Dzegužkalnā!


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts