Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

12.12.2016

Iepazīsti Londonas restorānus

Vai esat kādreiz domājuši, kā izskatās vieta, kas apvieno lielisku ēdienu, mākslu un mūziku? Šāds trīskāršs sapnis ir īstenots pašā Londonas centrā, 18. gadsimta ēkā, kur mājo unikāls restorāns "sketch". 

Kopš tā atvēršanas 2002. gadā, sketch ir piesaistījis lielu uzmanību ar tā izsmalcinātajiem ēdieniem, īpašo vīnu izlasi, kā arī mistiski fascinējošu interjeru.

Pateicoties slavenā šefpavāra Pierre Gagnaire izdomas pilnajiem un drosmīgajiem ēdieniem, sketch restorāns ir izpelnījies trīs Michelin zvaigznes.Tas apvieno augstas klases apkalpošanu un buržuāziska tipa interjeru ar izaicinošiem elementiem, pie kuriem ir strādājuši uzaicināti mākslinieki. 

Īpašu uzmanību pievērš restorāna galvenajā telpā pie sienas izvietotie 239 zīmējumi, kuru autors Deivids Šriglijs (David Shrigley) ir pieskāries lielajām dzīves tēmām, kā dzīve, nāve un

attiecības. Zīmējumi ir pietiekami viegli skatāmi, lai ļautu apmeklētājiem veidot sarunas uz vieglas nots. 

Pie interjera ir strādājusi arī izdaudzinātā dizainere Indija Mahdavi, kas radījusi vienkāršu interjeru ar tīrām līnijām un laicīguma pieskārienu – tā raksturīgākie elementi ir rozā sienas un velveta mēbeles.

sketch ietver sevī arī bāru, kur stilīgie londonieši var baudīt kvalitatīvu lounge mūziku un klasiskus, kā arī oriģinālus sketch kokteiļus. 

sketch ir vieta, kas stimulē sajūtas dažādos veidos. Vide, kas pārspēj citas. Atmosfēra, kas ļauj iepazīt Londonas dzīvesveidu un stilu. 


Tas atrodas pašā Londonas centrā. Lai izbaudītu šīs unikālās vietas pievilcību, sketch aicina arī uz pēcpusdienas tēju. 
Lai kāds būtu jūsu mērķis ierodoties Londonā, apmeklēt sketch ir iespēja, kas jāizmanto.  


https://sketch.london/
Horeca.lv


  

Vēl ziņas

Starptautiskā dzērienu izstāde Wine & Gourmet Japan kļūs par ProWine Tokyo
Mājas kafejnīcu dienas 2022 norisinās līdz 18. septembrim
Zināmi Latvijas 2022. gada pavārs un pavārzellis uzvarētāji
10 superprodukti
Mogotel sadarbībā ar Accor atver viesnīcas Budapeštā un Ļubļanā


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts