Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

03.06.2016

Ibizas salas ballīšu sezona šogad atklāta ar Latvijā ražotu elitāru degvīnu - elit™ Ushuaïa Limited Edition

Viens no pasaulē visaugstāk novērtētajiem degvīniem elit™ by Stolichnaya®, kas tiek ražots tikai Latvijā, izlaidisīpašu, limitētas sērijas degvīnu sadarbībā ar ballīšu salas Ibizas (Spānija) luksusa viesnīcu Ushuaïa Ibiza Beach Hotel  (Palladium Hotel Group). 

Tieši ar elit™ Ushuaïa Limited Editiondegvīnu Ibizā atklāta šīs vasaras ballīšu sezona, sākotnēji piedāvājot šo ekskluzīvo dzērienu tikai Ibizas TOP deju klubos un viesnīcas Ushuaïa Ibiza Beach Hotel bāros, kur vienas 0.7l tilpuma pudeles cena sākas no 190 eiro. 

Vēlāk šis dzēriens nonāks plašākā tirdzniecībā arī Spānijas un Lielbritānijas lidostu tax - free zonās. Latvijā šis elit™ Ushuaïa Limited Edition degvīns šovasar būs ekskluzīvi pieejams tikai lielākajos un prestižākajos naktsklubos.

Ar ko ir īpašs šis ekskluzīvais degvīns, kas tiek ražotsLatvijā?
elit™ Ushuaïa Limited Edition degvīnuatšķir īpaša dizaina pudele, kas ir matēta un imitē degvīna filtrēšanā izmantoto sasaldēšanas tehnoloģiju. Pudeli rotā Ushuaia viesnīcas logotipā esošā kolibri attēls, kas iespiests ar matētu melnu tinti un zīmola logo, kas izcelts sudraba  folijā. 

AS “Latvijas balzams” tehnologu radītais un tikai Latvijā ražotais ultra premiālais degvīns elit™ by Stolichnaya® jau vairākkārt saņēmis augstāko novērtējumu jeb 97 punktus no 100 iespējamajiem Dzērienu testēšanas institūta (Beverage Tastings Institute) vērtējumā, piešķirot tam īpašo Platinum kategoriju un padarot elit™ par visbiežāk apbalvoto degvīna zīmolu kopš apbalvojuma izveidošanas 1994. gadā.*

Zīmols elit™ by Stolichnaya®,  tiek ražots “Latvijas balzamā”, bet pasaulē to izplata preču zīmes īpašnieks – Stoli Group.

* Dzērienu testēšanas institūts (Beverage Tastings Institute) degvīnam elit™ by Stolichnaya® 2006., 2007., 2009., 2010. un 2014. gadā piešķīris 97 punktus no 100. Piektajā piedalīšanās reizē pēc kārtas elit™ by Stolichnaya® saņēma platīna statusu. Dzērienu testēšanas institūts ir neatkarīgs dzērienu testēšanas uzņēmums, kas atrodas ASV, Čikāgā. Tā dzērienu vērtējumi publicēti tādos prestižos izdevumos kā Wine Enthusiast, Restaurant Hospitality, The New Yorker Magazine, Wine & Spirits, International Wine Review, Epicurious.com, All About Beer un citos.Dana Hasana


  

Vēl ziņas

Pārgājienu aktīvās sezonas jaunumi
Kuldīgā tiek atjaunota garda tradīcija "Kūka + kafija"
Fazer Bakery Baltic apsver iespēju koncentrēt ražošanu Ogrē
Aizvadīts jau 3.starptautiskais konkurss ”Learn, Know, Do, Can, Show”
Veiksmīgi noslēgusies AEHT sagatavošanas konference Rīgā


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts