Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

16.10.2012

Hoist Technology un Local sadarbosies, lai kļūtu par vadošo viesnīcu vadības un pakalpojumu tehnoloģiju nodrošinātāju Eiropā

Viesnīcu sistēmu līderi Hoist Technology un Locatel ir paziņojuši par biznesa alianses izveidošanu, lai radītu Eiropas lielāko tehnoloģiju un servisa nodrošinājumu viesmīlības sektorā.

 Risinājumu klāsts sniedz viesnīcu operatoriem lielāku  efektivitāti ar samazinātām darbības izmaksām, vienlaikus  palielinot viesu apmierinātību piedāvājot viesiem nepārspējamus pakalpojumus. Tas viss noteikti uzlabos viesnīcu darbības kopējo rentabilitāti.


Biznesa alianse nozīmē, ka viesnīcu klienti visā Eiropā gūs labumu no Locatel  IPTV, WiFi, izklaides un informācijas sistēmām, kas pieejamas uz fiksētajiem vai mobilajiem ekrāniem, kā arī no Hoist Technology īpašumu pārvaldības sistēmas HotSoft 8 un mobilās "back office" sistēmas Serviator. 

Šis daudzveidīgais piedāvājums  dos viesnīcu īpašniekiem visplašāko sistēmu risinājumu klāstu, kas pieejams visos Hoist Technology un Locatel tirgos. Apvienotās partnerattiecības šobrīd ļauj apkalpot ap 600 000 viesnīcas numuru ar aptuveni 10% pieaugumu gadā.

"Apvienojot un līdzsvarojot mūsu viesnīcu pieredzi klientu pārvaldībā , administrācijas un biroja darbā, Locatel un Hoist Technology sniedz viesnīcu operatoriem visus instrumentus, kas nepieciešami, lai reaģētu uz mainīgajiem biznesa izaicinājumiem, ar kuriem nākas saskarties ," saka  Hoist Technology Groyp izpilddirektors Malkolms Lindbloms.

Hoist Technology un Locatel sniegs pilnu mākoņa multiplatformas  risinājumu, kas ievērojami pārsniedz tradicionālo IPTV un "filmas pēc pieprasījuma" sistēmu iespējas. Piedāvājot daudzfunkcionālu saturu un informācijas pakalpojumus, kas pieejami uz vairākiem ekrāniem, tostarp, klēpjdatoriem, viedtālruņiem un planšetdatoriem, tiks paaugstināta klientu apmierinātība un veicinās vidējā lietotāja pavadītā laika palielināšanos izmantojot šīs sistēmu iespējas. Sistēma arī veicina viesnīcu ieņēmumus, izmantojot viedo reklāmu un pārdoto viesnīcu pakalpojumus.

Turklāt gan neatkarīgo viesnīcu operatori, gan  viesnīcu ķēdes gūs labumu no tādām pilnīgas īpašumu pārvaldības sistēmām kā Hoist Technology HotSoft 8 un mobilās "back-office" sistēmas Serviator, kas palīdzēs tām kļūt vēl rentablākām, un efektīvākām. Kā arī šīs sistēmas nodrošina racionalizētu iekšējo komunikāciju, noliktavas pārvaldību un uzdevumu sadali, kā arī pārvaldīt visu viesu darījumu un rezervāciju pārvaldīšanu reālajā laikā.


Papildu informācijai, lūdzu,  sazinieties:

Malkolms Lindbloms ( Malcolm Lindblom) , Hoist Technology Group- vadītājs,  tālr.:+46 8 555 164 00


Par Locatel
 LOCATEL ir Eiropas vadošais interaktīvo multimediju risinājumu integrators  viesnīcu  un veselības aprūpes nozarē ar 400 000 telpām saskaņā ar līgumu. Uzņēmums tika dibināts 1962. gadā un ir tieši pārstāvēts Francijā, Apvienotajā Karalistē, Itālijā, Ziemeļvalstī, Vācijā, Marokā, Singapūrā, AAS un netieši pārstāvēts 59 valstīs ar 39 partneriem.
Grupa jau ir aprīkojusi 120000 numurus ar IPTV interaktīvām sistēmām, tostarp 40000 ir HD kvalitāte. Locatel gada pārdošanas apjoms ir aptuveni 60 miljoni eiro, un uzņēmumā strādā 330 darbinieki.
Papildu informācija par LOCATEL www.locatel.net
Par Hoist Technology Group AB

Hoist Technology sadarbojas ar viesnīcām un viesnīcu ķēdēm Ziemeļeiropas tirgū. Tā nodrošina viesn;icu interjeru un  tehnisko sistēmu risinājumu , kas uzlabo viesnīcu, spa un konferenču teplu rentabilitāti. Užņēmums tika dibināts 1994. gadā. Tā galvenais birojs ir Zviedrijā, tam pilnībā pieder meitas uzņēmums Norvēģijā, Dānijā, Krievijā, Polijā, Somijā, Baltijas valstīs un Apvienotajā Karalistē, kā arī tirdzniecības birojs Ķīnā. Hoist tirdzniecības pārstāvniecības Āzijā  un Āfrikā. Hoist gada pārdošanas apjoms ir aptuveni 60 miljoni eiro, un uzņēmumā strādā 180 darbinieku.
Papildu informācija skatīt www.hoistgroup.com  

  

Vēl ziņas

Kas drošāks- steiks vai nageti
Uztura speciāliste Lizete Puga: ieteicamākie ēdieni ķermeņa labsajūtai
Veiksmīgi noritējis seminārs Somijas medijiem un tūrisma nozares pārstāvjiem
Ir nācis klajā pirmais MICHELIN ceļvedis Latvijā
Ēdienu inovācijas un hibrīdēdieni ilgtspējīgai pārtikas nozarei


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts