Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

01.03.2012

Hoist Technology jaunās viesnīcu slēdzenes

RFID (Radio Frequency Identification: radiofrekvences identifikācija) ir bez vadu ierīce, tāpēc apmeklētāji durvis var atslēgt ar bezkontakta karti, to novietojot pretī slēdzenei. Bezkontakta kartes ikreiz pēc apmeklētāja piereģistrēšanās tiek pārkodētas, tāpēc tās ir derīgas tikai uz viesnīcas istabas izmantošanas brīdi. „Mūsu slēdzeņu vienkāršums, dizains, cena un fakts, ka piedāvājam līzinga iespēju, ir izaicinājums citiem slēdzeņu tirgotājiem. Šanhajas birojā notiek nepārtraukts slēdzeņu attīstības darbs, tāpēc ceram, ka radīsies tehniskās iespējas to integrēšanai ar viedo telefonu,” stāsta Hoist Technology AB Comfort Design tirdzniecības un produktu vadītāja Ridstroma. Slēdzeņu sistēmu var integrēt ar pazīstamākajām rezervācijas sistēmām, lai atvieglotu bezkontakta karšu pārvaldību piereģistrējoties un izrakstoties no viesnīcas. „Tā kā mēs pārdodam rezervācijas sistēmas, klienti bieži vien vaicā pēc kombinētiem risinājumiem, apvienotiem ar RFID slēdzenēm. Lai apmierinātu šo pieprasījumu un uzlabotu servisu, savā produktu sērijā esam iekļāvuši arī slēdzenes,” stāsta Annika Ridstroma.
Ja vēlaties saņemt papildu informāciju, lūdzam sazināties ar mums: Annika Ridstroma Comfort Design tirdzniecības un produktu vadītāja, Hoist Technology, tālr.: +46-(0)8-555 164 00
Par Hoist Group Hoist Technology partneri ir viesnīcas un viesnīcu ķēdes Ziemeļeiropas tirgus segmentā. Koncerns piedāvā viesnīcu interjeru un tehnisko sistēmu risinājumus, kas palīdz uzlabot viesnīcu, SPA un konferenču organizatoru pakalpojumu rentabilitāti. Uzņēmums ir dibināts 1994. gadā. Galvenais birojs (HQ) atrodas Zviedrijā, meitas uzņēmumi – Norvēģijā, Dānijā, Krievijā, Polijā, Somijā, Baltijas valstīs un Lielbritānijā, bet iepirkumu kantoris – Ķīnā. Āzijā un Āfrikā Hoist uzņēmumu pārstāv izplatītāji. Hoist uzņēmuma gada apgrozījums ir aptuveni 500 miljonu Zviedrijas kronu, uzņēmumā strādā apmēram 180 darbinieku.

Papildu informācija pieejama mājas lapā: http://www.hoistgroup.com/.


SIA „Hoist Technology“ Mūkusalas 41B-8, 3.stāvs,

 Rîga, Latvia, LV-1004 Tel. +371 676 235 49

http://www.hoistgroup.com/, info.lv@hoistgroup.com

  

Vēl ziņas

Recepte: Roberto Meloni gatavo pastu krēmīgā diļļu mērcē
Latvieši ik gadu izdzer vairāk nekā 1,5 miljonus tasīšu kafijas
Latvijas dabas tūrisma piedāvājums pārsteidz britu tūroperatorus
Ādažu čipsi un Selga triumfē “Gada augu produkts 2023" aptaujā
Svinēsim Jāņus Dzegužkalnā!


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts