Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

07.12.2021

HKScan Latvia jauni ražošanas un eksporta rekordi


2021. gada pirmajos vienpadsmit mēnešos pārtikas produktu uzņēmums HKScan Latvia savā ražotnē Jelgavā ir sasniedzis visā darbības laikā saražotās produkcijas apjoma rekordu. Salīdzinot ar iepriekšējā gada 11 mēnešiem, šeit papildus saražotas 600 tonnas gaļas produktu. Tāpat uzņēmums ir panācis lielākos eksporta apjomus HKScan Latvia vēsturē.

Šā gada 11 mēnešos HKScan Latvia eksportēja par 13,4 procentiem jeb par 585 tonnām vairāk produktu nekā pērnā gada attiecīgajā periodā. Salīdzinot ar 2019. gada attiecīgo periodu, pieaugums ir vēl iespaidīgāks - 41 procents.

“Sasniegtie rezultāti apliecina mūsu eksporta stratēģijas pamatotību. Savukārt eksporta apjomu pieaugums ir stimulējis kopējā ražošanas apjoma palielināšanos, Panākumi apliecina, ka mūsu uzņēmums ir pareizi izmantojis šo sarežģīto laiku, piedāvājot kvalitatīvu produkciju tirgos, kuros pēc tās ir pieprasījums,” uzsver HKScan Latvia pārdošanas direktors Heino Lapiņš.
Lielākais pieaugums bija uzņēmuma produkcijas eksportam uz Vāciju un Centrāleiropas valstīm – eksporta apjomi ir palielinājušies par 20 procentiem, salīdzinot ar 2020. gadu, un par 124 procentiem salīdzinājumā ar 2019. gadu.

Uzņēmuma jaunākie veiksmes stāsti ir Vegan Dim Sum ēdienu pārdošana Vācijas tirgū, kā arī lēnā veidā (slow cooked) pagatavotās produkcijas pārdošana Polijā. „Dim Sum” ir viens no populārākajiem Āzijas ēdieniem. Saldēto maltīti ražo Jelgavā, un tā veidota pēc unikālas HKScan Latvia darbinieku receptes, kas ir 100% vegāna un ar zemu tauku saturu. Papildus vegānajai versijai ar kimčī pildījumu ir pieejams arī „Dim Sum” ar cūkgaļas pildījumu.
Lai apmierinātu arvien pieaugošo saldētu gaļas produktu pieprasījumu eksporta tirgos, kā arī mūsu valstī, HKScan Latvija nākamgad plāno investēt Jelgavas ražotnes paplašināšanā un modernizācijā.


  

Vēl ziņas

Veiksmīgi noslēgusies AEHT sagatavošanas konference Rīgā
Latvijas pavāru elite nu jau trešo reizi startē Bocuse d’Or Eiropas atlasē, Pasaules prestižākajā pavāru konkursā!
Inovatīvs sadarbības projekts - mobilā mācību lietotne viesmīlības nozarē
Kas drošāks- steiks vai nageti
Uztura speciāliste Lizete Puga: ieteicamākie ēdieni ķermeņa labsajūtai


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts