Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

16.10.2013

„Hesburger" restorānos piedāvā Latvijas burkānu rudens ražu


 „Hesburger”, Baltijā lielākās ātrās ēdināšanas restorānu ķēdes pircējiem oktobrī pieejama Latvijas ražotāju „SunCrisp” mazo burkānu rudens raža. Salas pagastā audzētie „SunCrisp” kraukšķīgie burkāniņi pieejami visos „Hesburger” restorānos Baltijā, tajā skaitā arī 37 „Hesburger” restorānos Rīgā un Latvijas reģionu pilsētās. 
Ieva Salmela, „Hesburger” attīstības direktore Baltijas valstīs: „Ir patiess prieks, ka esam īstenojuši veiksmīgu sadarbību ar Latvijas ražotājiem, nodrošinot daudzveidīgu un kvalitatīvu sortimentu mūsu pircējiem visā Baltijā. 

„Hesburger” un „SunCrisp” sadarbība burkānu piegādē tika uzsākta 2013. gada janvārī, nodrošinot pircējiem iespēju kopā ar jebkuru komplektu frī kartupeļu vai mazo salātu vietā izvēlēties svaigos un kraukšķīgos mini burkāniņus. 

Desmit mēnešu laikā esam novērojuši, ka no Baltijas valstīm tieši Latvijas pircēji vislabprātāk izvēlas maltītes komplektu papildināt ar mini burkāniņiem.”
„SunCrisp” īpašās šķirnes mazie burkāni aug uzņēmuma laukos Babītes novada Salas pagasta Gātciemā, 20 hektāru platībā. Lai nodrošinātu vienmēr svaigu produkciju un saglabātu burkānu vērtīgās uzturvielas, „SunCrisp” burkāni tiek sagatavoti ēšanai tikai īsi pirms piegādes „Hesburger” restorāniem. 


Harolds Bulmanis, SIA "SunCrisp" vadītājs: "Šovasar, pateicoties siltajam un saulainajam laikam, burkānu raža ir īpaši veiksmīga. 

Mūsu pircēji un sadarbības partneri novērtē iespēju iegādāties Latvijā audzētus burkānus, kas fasēti ar veselīgo miziņu, saglabājot to vērtīgās uzturvielas un svaigo garšu. 


Jāuzsver, ka „SunCrisp” burkānu augsto kvalitāti apliecina arī neatkarīgo auditoru piešķirtie sertifikāti - „GLOBAL GAP” par īstenoto labo lauksaimniecības praksi un „BRC” sertifikāts par produkcijas kvalitāti un ražotnes standartiem.”

 
Ieva Salmela

  

Vēl ziņas

Aizvadīts jau 3.starptautiskais konkurss ”Learn, Know, Do, Can, Show”
Veiksmīgi noslēgusies AEHT sagatavošanas konference Rīgā
Latvijas pavāru elite nu jau trešo reizi startē Bocuse d’Or Eiropas atlasē, Pasaules prestižākajā pavāru konkursā!
Inovatīvs sadarbības projekts - mobilā mācību lietotne viesmīlības nozarē
Kas drošāks- steiks vai nageti


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts