Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

20.12.2011

Hennessy Artistry pasākumu Rīgā bauda izmeklēta sabiedrība

16.decembrī Rīgā, klubā Coyote Fly norisinājās starptautiskās muzikālās platformas Hennessy Artistry pasākums. Tajā īpaši lūgtajiem viesiem bija iespēja gūt gan muzikālo baudījumu, gan pašiem pārliecināties par to, kā pasaulē iecienītākais konjaks Hennessy garšo, ja tas tiek iejaukts kokteiļos.

Hennessy konjaks tiek izgatavots, miksējot vairākus desmitus labākā eau-de-vie. Savukārt, Hennessy Artistry turpina šīs miksēšanas tradīcijas, muzikālā platformā apvienojot izcilus talantus, mūziku, stilus, kultūru, klasiskās un modernās vērtības. Sekojot līdzi šai filozofijai, Hennessy aicināja Latvijas mūziķus veidot viņiem vēl līdz šim nebijušu sadarbību – apvienot ievērojami atšķirīgus mūzikas stilus. Tā rezultātā piektdienas naktī pirmo reizi vienotā muzikālā priekšnesumā apvienojās Latvijā iemīļoti mūziķi - DJ Monsta, marimbas virtuozs Rihards Zaļupe, populārās mūzikas pārstāvji – Musiqq, un čellu trio Melo–M..

Melo-M dalībnieks Kārlis Auzāns: „Melo – M” vārdā varu droši apgalvot, ka esam ļoti gandarīti par iespēju piedalīties šajā pasākumā. Mēs savās skatuves gaitās vienmēr meklējam jaunus ceļus un izpausmes veidus, tāpēc ar Hennessy Artistry mums ir „pa ceļam”. Manuprāt, pasākums piedāvāja žilbinošu mūzikas kokteili ar dažādiem stiliem un izpildītājiem, kur bija viss, ko vien sirds kāro – pieredze apvienojumā ar muzikalitāti, azartu, nebaidīšanos eksperimentēt un siltiem publikas aplausiem beigās. Cerams, ka Hennessy Artistry iesāktā iniciatīva dzīvos un turpināsies vēl ilgi, sagādājot prieku gan mūziķiem, gan klausītājiem.”

Hennessy Artistry pasākumi veiksmīgi tiek realizēt vairāk nekā 40 pasaules valstīs, un tajā ir piedalījušies tādi mākslinieki kā Mary J Blige, E.V.E., Erykah Badu, Grammy ieguvēji grupa Roots, reperis Q-Tip, Kat Delun, Roland Isley, Mike Posner un citi.

Sekojiet līdzi jaunumiem Hennessy Latvia lapā arī turpmāk: www.facebook.com/HennessyLatvia!


Māris Rudens,
„Prike Latvija” SIA
Mārketinga daļas vadītājs


Avots: Bartending.lv

  

Vēl ziņas

Ir nācis klajā pirmais MICHELIN ceļvedis Latvijā
Ēdienu inovācijas un hibrīdēdieni ilgtspējīgai pārtikas nozarei
Kuldīga aicina uz uguns un šokolādes maģijas piedzīvojumu Kuldīgas Restorānu nedēļā 2023
Cēsu novada Restorānu nedēļa pārsteigs ar garšām un personībām!
Lidostā Rīga atvērts Caffeine


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts