Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

21.05.2015

Frankfurtē liela interese par konferenču rīkošanu Rīgā

No 19. līdz 21.maijam Rīgas un Latvijas piedāvājums ar zīmolu MEET RĪGA tiek prezentēts vienā no lielākajām Eiropas profesionālajām konferenču, kongresu un korporatīvo pasākumu rīkotāju izstādēm IMEX-Frankfurt 2015, kas šogad apvienojusi līdz šim lielāku dalībnieku skaitu – 3 500 kompānijas. Pirmajās dienās MEET RĪGA stendu apmeklējuši interesenti no vairāk nekā 24 valstīm. 

Kā norāda Rīgas Tūrisma Attīstības Biroja (RTAB) zīmola MEET RĪGA mārketinga un komunikācijas vadītājs Aigars Smiltāns: “Izstādē interesentiem reklamējam Rīgu un Latviju kā plānotajiem korporatīvajiem pasākumiem piemērotu galamērķi, kas spēj piedāvāt pieejamas cenas, augstu pakalpojumu kvalitāti un ērtu nokļūšanu. 

Tāpat šo dienu laikā plānotas vairāk nekā trīsdesmit tikšanās ar konferenču, kongresu un korporatīvo pasākumu rīkošanas kompānijām un asociāciju pārstāvjiem. 

No visiem interesentiem 30% ir tieši Eiropas un starptautisko asociāciju pārstāvji, kuri izskata Rīgu kā iespējamo nākotnes galamērķi koferenču un kongresu rīkošanai. Plānota arī dalība TMF-Dialogue marketing rīkotajā kontaktbiržā, kurā prezentēsim Rīgu īpaši Vācijas konferenču un korporatīvo pasākumu rīkotājiem.” 

Šogad izstādē uzbūvēts līdz šim lielākais MEET RĪGA stends, kas ir 40 kvadrātmetrus liels, un tajā ar Rīgas Tūrisma Attīstības biroju līdzdarbojas un Latvijas piedāvājumu prezentē vēl desmit partneri: Jūrmalas pilsētas pašvaldība, 3K Management, Goal Events,  the Mice Cream, TAS Baltics, Via Hansa DMC&PCO, kā arī viesnīcas Albert hotel, Baltic Beach Hotel, Radisson Blu Daugava Hotel, Radisson Blu Hotel Latvija.Aigars Smiltāns

  

Vēl ziņas

Inovatīvs sadarbības projekts - mobilā mācību lietotne viesmīlības nozarē
Kas drošāks- steiks vai nageti
Uztura speciāliste Lizete Puga: ieteicamākie ēdieni ķermeņa labsajūtai
Veiksmīgi noritējis seminārs Somijas medijiem un tūrisma nozares pārstāvjiem
Ir nācis klajā pirmais MICHELIN ceļvedis Latvijā


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts