Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

21.10.2019

Francijas dienas Jūrmalā7.decembrī plkst. 12:00 viesnīcā TB Palace Hotel & Spa (Jūrmala, Pilsoņu 8) notiks viena no spilgtākajām un izglītojošākajām sarunām pirms Jaungada sezonā – populāro stila un etiķetes ekspertu Sesijas Rogas un Stefānijas Senešalas meistarklase “Par mākslu dzīvo franču stilā”. 

Decembris ir brīnišķīgs laiks, kad mums īpaši gribas ar dvēseles siltumu dalīties ar draugiem un tuviniekiem, izbaudot brīnišķīgo svētku laiku. Un kurš gan cits, ja ne francūži, zina, kā svinēt? Meistarklases laikā Sesila Roga un Stefānija Senešala pastāstīs, kā sagatavoties Ziemassvētku un Jaunā gada svinēšanai atbilstoši labākajām Francijas tradīcijām, kā izvēlēties ideālu dāvanu, klāt galdu tējas dzeršanai, neformālām pusdienām un oficiālai pieņemšanai, kā izvēlēties ideālu svētku tērpu un aksesuārus franču stilā. 

Latvijas skatītāji jau pēc iepriekšējām meistarklasēm zina populāro Normandijas blogeri Sesilu Rogu. Unikāla frankofilu salona saimniece Maskavā, tūrisma aģentūras un skolas “Māksla dzīvot franču stilā” īpašniece Sesila atzīstas mīlestībā Krievijas kultūrai, viņa brīnišķīgi runā krievu valodā un ar savu pieredzi skaidro, kā patiess franču dzīvesprieks var palīdzēt sasniegt panākumus ikvienā valstī un ikvienā darbā.  

Jūrmalā notiekošajā meistarklasē Sesija vakara viesiem atklās svarīgākos franču saimnieces noslēpumus un palīdzēs sagatavoties svinībām tā, lai viesu uzņemšana izdotos viegla un nepiespiesta. Turklāt Roga pastāstīs, kā nepazust pirmssvētku haotiskajā dāvanu meklēšanā un izvēlēties patiešām piemērotu velti. 

Stefānija Senešala ir sertificēta Parīzes stiliste, absolvējusi ESMOD INTERNATIONAL FASHION UNIVERSITY GROUP - 1-ère école de mode française. Viņa meistarklases viesiem izsmeļoši pastāstīs par metodēm, kas ļauj izskatīties brīnišķīgi ikvienā pasākumā, un nodemonstrēs, ar kuriem aksesuāriem savus tērpus papildina parīzietes. 

Pasākuma ilgums: četras stundas.

Ikviens tikšanās dalībnieks saņems dāvanas no Sesilas Rogas skolas partneriem un pasākuma organizatoriem. 

Organizē: MVK city Pro 
 
Papildu informācija un biļešu rezervēšana: +371 26761846, mvkcitypro@gmail.com
 tāpat biļetes ir pieejamas Biļešu paradīzes tīklā:  https://www.bilesuparadize.lv/lv/events/event/76943


  

Vēl ziņas

Recepte: Roberto Meloni gatavo pastu krēmīgā diļļu mērcē
Latvieši ik gadu izdzer vairāk nekā 1,5 miljonus tasīšu kafijas
Latvijas dabas tūrisma piedāvājums pārsteidz britu tūroperatorus
Ādažu čipsi un Selga triumfē “Gada augu produkts 2023" aptaujā
Svinēsim Jāņus Dzegužkalnā!


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts